Co vám při exekuci nemůžou zabavit?

Exekuce je stále větším problémem mnohých lidí. Nutno říci, že postupy exekutorů jsou celkem nevybíravé. Přesto jsou věci, které vám nemohou zabavit. O co se jedná? Zjistěte to. Nezbytné věci První kategorií jsou takzvané nezbytné věci, které konkrétní dlužník potřebuje Celý článek Co vám při exekuci nemůžou zabavit?

Překlenovací úvěr – co to je a na co slouží?

Většina z nás zná klasické typy úvěrů. Tedy takové, které se označují jako bankovní nebo nebankovní, či různé speciální. Sem určitě patří i úvěr ze stavebního spoření, kterého se týká ještě jeden typ. A to je překlenovací úvěr. V tomto segmentu tedy Celý článek Překlenovací úvěr – co to je a na co slouží?

Oddlužení – Jaké podmínky musíte splňovat?

Že se člověk dostane do dluhů, to není v dnešní době zase až tak nic výjimečného. Důležité je, aby dluhy začal řešit. Možných cest je spousta. A jednou z těch hlavních je oddlužení. Má celou řadu pozitiv, kam patří: Možnost odpuštění nesplaceného Celý článek Oddlužení – Jaké podmínky musíte splňovat?

Jak na bezpečné půjčování? Přečtěte si, jakých pravidel se držet

Schází vám peníze a rozhodli jste se, že svízelnou situaci zachráníte půjčkou? Aby se skutečně jednalo o záchranu a nikoliv pomyslný počátek konce, budete muset dodržet přísná pravidla zodpovědného půjčování. Proč? Protože půjčit si je snadné, ale půjčit si tak, Celý článek Jak na bezpečné půjčování? Přečtěte si, jakých pravidel se držet

Co vám může zabavit exekutor a co vám naopak musí nechat?

Exekuce dnes není nic příjemného. Pokud nesplácíte své dluhy, je velmi pravděpodobné, že vás dříve nebo později navštíví. Pokud ho očekáváte, je dobré vědět, co vám může zabavit exekutor a co vám naopak musí nechat. Podívejte se s námi. Jak je Celý článek Co vám může zabavit exekutor a co vám naopak musí nechat?

Výpis z evidence exekucí nově možno vyžádat na poště

Exekuce není v dnešní době nic neobvyklého. Spadne do ní poměrně velké množství lidí. Konkrétní zjištění daného faktu bylo v minulosti možné třeba jenom přes exekutora, popřípadě přes různé internetové portály. Doba však pokročila a výpis z evidence exekucí je nově možno Celý článek Výpis z evidence exekucí nově možno vyžádat na poště

Zápůjčka (půjčka) a úvěr. Jaký je rozdíl v daných pojmech?

Pokud požadujete produkt v rámci současného úvěrového trhu, je třeba počítat s tím, že se budete muset zorientovat i v několika pojmech. Mezi ty se řadí: Zápůjčka Půjčka Úvěr Pokud vás zajímá, jaký je mezi nimi rozdíl, přinášíme vám detailní popis jednotlivých pojmů. Celý článek Zápůjčka (půjčka) a úvěr. Jaký je rozdíl v daných pojmech?