Investice

Nová globální investiční platforma Blumingo.trade umožňuje obchodování i vám

Nezávislé investování je v Česku stále populárnější a lidé se v rámci svých financí nechtějí spoléhat jen na tradiční finanční instituce. Proto jsou zde nezávislé investiční platformy, jako je i Blumingo.trade, které nabízí možnost každému zapojit se aktivně do správy svých financí a generovat zisk.

Digitální broker Blumingo nabízí obchodování bez digitálních zdí a bariér a umožňuje zhodnocovat peníze běžných investorů jako jste vy. Cílem je vytvořit uživatelsky přívětivou a přátelskou obchodní platformu, kterou bude moci využívat skutečně každý.

Čím je Blumingo výjimečné?

Především nabízí široké spektrum investičních nástrojů – neomezuje se jen na akcie nebo kryptoměny, ale nakupovat můžete také komodity, forex, ETF, indexy a další. Téměř celý investiční svět tak máte na dosah doslova na pár kliknutí.

Zásadní snahou je také svět investicí co možná nejvíce zpřístupnit široké veřejnosti. Proto sází na uživatelsky přívětivé prostředí, kde je vše přehledné a jasné, aby se zde dokázal zorientovat i úplný začátečník.

Využívá systému APY – úročení depositu v investiční platformě. Jde o velmi inovativní způsob zhodnocení, který může být pro malé investory skutečně zajímavý a nabízí jedno z nejvyšších pasivních zhodnocení na trhu. Zapomeňte na termínované vklady u bank – tento systém vám nabízí daleko víc.

Technologie Krypto, Blockchain Bitcoin

Jedná se o inovativní fintech, který se zaměřuje na ideu svobodných financí, bez překážek a komplikací pro malé investory. Nabízí velmi rychlé transakce a provoz 24 hodin denně. Účty jsou kryté BTC. Výhodou tokenizace instrumentů je především vysoká flexibilita a možnost obchodovat třeba i jen frakce, vyšší bezpečnost, vyšší likvidita a rychlost transakcí, ale i automatizace nebo transparentnost.

Proč Blumingo?

Nabízí profesionální obchodní platformu, širokou nabídku finančních instrumentů, ale také stále více důležité zabezpečení a solidní služby obchodování na finančních trzích i pro začátečníky. Nepopiratelnou výhodou je pak velmi uživatelsky přívětivé prostředí s možností využít širokou škálu funkcí pro obchodování a analýzu trhu. Vždy je ale třeba pamatovat na to, že obchodování s tokenizovanými instrumenty a kryptoměnami je rizikové a je nutné vždy zvážit, zda rozumíte možným rizikům. Doporučuje se investovat pouze takové finanční prostředky, které můžete ve svém rodinném rozpočtu postrádat.

Zdroj náhledové fotografie: pexels.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *