Získejte až 10 000 Kč za maximálně transparentních podmínek

Rychlou půjčku od Kouzelné půjčky ocenili pozitivně nezávislí analytici webu Bankovni-poplatky.com, v jejichž testu se tento produkt umístil na 2. – 3. místě.  Jaké výhody získáte tím, že si půjčíte u Kouzelné půjčky, to Vám prozradíme na níže uvedených řádcích

Rychlou půjčku od společnosti Kouzelná půjčka získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vás, coby zákazníka, chrání před nekalými praktikami (dle zákona o spotřebitelském úvěru získáte i půjčku na částku do 5 000 Kč, kdy legislativa umožňuje poskytnutí dle občanského zákoníku, který nechrání klienty nebankovních společností tak, jak zákon o spotřebitelském úvěru).

Jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka můžete získat částku až 10 000 Kč, jako vracející se až 50 000 Kč. Maximální splatnost půjčky činí 30 dnů.

Celý proces žádosti o půjčku probíhá online přímo na stránkách www.kouzelnapujcka.cz a vyplnění žádosti Vám nezabere více jak 5 minut. Do hodiny od odeslání žádosti Vám Kouzelná půjčka pošle informační SMS s vyrozuměním o výsledku schvalovacího procesu. V případě splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka pak můžete mít peníze na účtu již v den podání žádosti.

Pokud Vám nevyhovuje splatnost 30 dnů, můžete si ji za poplatek 1 000 Kč prodloužit o další měsíc, čímž získáte čas na nashromáždění finančních prostředků potřebných pro celkový úmor půjčky.

Co hodnotili analytici webu Bankovni-poplatky.com?

Výše zmínění test byl opravdu důsledný a analytici si nabídky jednotlivých nebankovních společností prohlédli z několika úhlů. Co bylo součástí zkoumání nabídek? Zejména:

  • prověřování finanční situace klienta
  • poskytování/neposkytování půjček klientům v exekuci
  • používání/nepoužívání rozhodčích doložek
  • místo řešení případných sporů (ČR vs. zahraničí)
  • podmínky prodeje pohledávek k vymožení třetí straně
  • členství v registrech SOLUS, NRKI
  • možnosti prodloužení splatnosti půjčky
  • sankční podmínky při neplnění podmínek smlouvy o půjčce

Pokud tedy aktuálně hledáte krátkodobou finanční výpomoc, obraťte se s důvěrou na společnost Kouzelná půjčka.