Tesco půjčka

Předním maloobchodním prodejcem v České republice je velmi dobře známá společnost Tesco, která nabízí široký sortiment zboží a funguje u nás již 18 let. Vychází z britské mateřské společnosti a řadí se mezi největší světové maloobchodní řetězce. U nás je Tesco dostupné v každém větším městě a je v podvědomí občanů. Menší část z nich ví, že pod Tesco spadá síť potravinových obchodů Žabka, která funguje na principu franšíz. Možné Tesco využíváte i jako dovozce potravin, po objednání zboží z internetu či u jejich čerpací stanice tankujete.

Síť Tesco je složená z hypermarketů, supermarketů, obchodních domů, express a extra prodejny.

Společnost vyznává filozofii s motty – ¨Nikdo se nestará o zákazníky lépe než my, a chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám.

Chleba, rohlíky, cukr, půjčit si 50000kč??

Tesco nabízí hotovostní půjčku bez doložení potvrzení příjmu do výše 500 000 korun bez zjišťování důvodu využití. Výhodou úvěru je jednoduché srovnání a rychlost vyřízení. Důležitým faktorem je, že nepotřebujete ručitele, doplacení a vedení účtu je zdarma. Půjčka od 20 000 – do 150 000 korun se sjednává elektronickou formou pomocí online formuláře, nebo telefonicky. Pro vyšší částku si musíte dojít do Tesco stánku Finanční služby.

Výhody při sjednání Tesco půjky

Až čtyřnásobné odložení pravidelné měsíční splátky, dále dle své finanční situace si můžete upravovat výši splátky a pokud se cokoliv stane, máte jistotu pojištění půjčky.

Mezi doplňkové služby Tesca patříClubcard kreditní karta Premium, se kterou získáte body za nákupy v Tescu a sítě jejích partnerů Premium, kreditní kartu, se kterou si můžete poslat peníze na váš účet a rozdělit si finance na nákup a splátkové programy, měsíční elektronické výpisy do vaší e-mailové schránky, SMS info o pohybech na kartě a pojištění karty v programu splácení bez obav. Další službou, kterou v Tescu můžete využít je konsolidace vašich půjček v jednu výhodnější.