CETELEM půjčka

CETELEM je akciová společnost poskytující finanční služby na českém trhu už od roku 1996. První pobočka byla založena v Praze, následovalo ji Brno a Ostrava. Spadá pod společnost BNP Paribas Personal Finance, což je francouzská společnost s tradicí od roku 1952 a pobočkami ve 24 zemích světa. Toto z ní dělá silného hráče na finančním poli nejen v českém, ale i globálním měřítku. Je také členem různých asociací jako APEK, SOLUS a ČLFA. Jejich standardem je dodržování etických norem, nezneužívat slabšího postavení klienta a nenabízet vysoké půjčky klientům, kteří nejsou bonitní. Okrajově se také věnují sponzorské a charitativní činnosti.

Jaké produkty CETELEM nabízí?

Prvním a nejznámějším jsou osobní půjčky. Ty jsou využívány k různým účelům, často na bydlení, rekonstrukce, vybavení domácnosti či koupi automobilu. Výše půjčky se pohybuje od 20.000 do 1.000.000 Kč s dobou splácení 6 až 120 měsíců. Půjčku vyřídíte rychle přes online formulář či telefonicky. Společnost si neúčtuje poplatky za mimořádnou splátku, předčasné splacení ani za vedení úvěru, což je velmi příjemné. Dalším produktem jsou kreditní karty, díky které má klient k dispozici peněžní prostředky a další výhody. Je možno s ní vybírat v bankomatu, platit v prodejně, převádět peníze na účet, vybírat v hotovosti na pobočkách Sberbank a dobíjet mobilní telefony. Aktivace karty je zdarma a bezúročné období je až 55 dnů. Velmi známým produktem jsou nákupy na splátky. Ty se realizují přímo v prodejnách, se kterými má CETELEM smlouvu a kterých je velké množství. Postup je jednoduchý – jen podepíšete úvěrovou smlouvu a zboží si můžete odvézt domů. Takto lze nakoupit elektronika, spotřebiče, mobilní telefony a další druhy zboží.

Cetem vám půjčí i na auto

Pokud potřebujete pomoci s financováním auta, i zde vám může CETELEM pomoci. Firma má smlouvy s mnoha prodejci aut, výše úvěru je opět od 20.000 do 1.000.000 Kč a dobu splatnosti si můžete určit sami. Velkou výhodou je, že automobil hned vlastníte. Jako fyzická osoba předložíte pouze občanský a řidičský průkaz a průkaz k prokázání adresy pobytu. Výjimečně je požadován doklad o příjmu. Všechny karty si samozřejmě můžete pojistit proti ztrátě a zneužití a k tomu v případě potřeby využít i úrazové či cestovní pojištění.