SMS půjčky

Pokud potřebuje rychle půjčit menší obnos peněz v rozmezí pár stovek až tisíců korun, pak právě pro Vás jsou tu SMS půjčky bez dokládání příjmu a téměř okamžitě.

Nemusíte ručit majetkem a vystačíte si s mobilním telefonem.

SMS půjčky

SMS půjčky jsou krátkodobým úvěrem, odkud můžete čerpat v rámci první půjčky až 3 000 korun a splatnost úvěru se pohybuje v rámci několika týdnů (max. 6 týdnů). Pokud řádně splácíte a včas půjčku doplatíte, můžete využít další půjčky, většinou až do 10 000 korun a můžete si prodloužit dobu splatnosti. SMS půjčky poskytuje více společností a při řádném splacení si můžete vyjednat půjčku Vám na míru, která se může pohybovat v rámci desetitisíců se splatností několik měsíců.

Vyřízení půjčky

Ano, k vyřízení půjčky potřebujete jen mobilní telefon, ale. Pokud si od společnosti půjčujete poprvé, musíte vyplnit online žádost na internetu, popřípadě telefonicky. Žádost obsahuje Vaše platné údaje (číslo občanského průkazu, rodné číslo, jméno, příjmení a telefon atd.). Po odeslání žádosti budete kontaktováni pracovníkem společnosti, který s Vámi doladí detaily půjčky a zašle Vám smlouvu. Tu si pečlivě přečtěte prozkoumejte různé poplatky a pokuty, která Vás později mohou dostat do nesnází. Při schválení půjčky máte svůj klientský účet a při další půjčce již stačí zaslat jen SMS ve znění, které se u každé společnosti liší.  Peníze jsou pak prakticky ihned na účtě.

Omega sms rychlá půjčka

Pokud si vezmete Omega rychlou sms půjčku na 5 000 korun, tak v konečném důsledku zaplatíte za jeden měsíc 6 500 korun, což je nejdražší volba mezi sms půjčkami a RPSN zde máme astronomických 2 333%, avšak nesmíte být v registru dlužníků, jinak Vám Omega nepůjčí. Pokud je na Vaší straně vše v pořádku, máte peníze brzo na svém účtu. Nemusíte zde ani dokládat příjmy.

Via sms půjčka

U nabídce Via sms půjčky se RPSN pohybuje okolo 819%, takže při stejné délce splácení jednoho měsíce na 5 000 korun přeplatíme 1 000 navíc. Pozor si musíte dát v případě, že zpozdíte splátku, poté Vás každý den prodlení stojí 250 korun.

Cool Credit půjčka

Tady při půjčené částce 5 000 korun na 30 dní zaplatíte v konečném důsledku 6 225 korun a RPSN je 1 338%.

Zaplo sms půjčka

Při první půjčce 5 000 korun u Zaplo Vás 30 denní splácení nebude stát ani korunu navíc. Při další půjčce však již zaplatíte 950 korun navíc při úroku 231% a RPSN 730%. Musíte zde ověřit svůj účet posláním 1 koruny.