Půjčka bez doložení příjmu

Obecně platí, že při nebankovních půjčkách přeplatíte na úrokách více než při bankovní půjčce. Proto jsou také půjčky od soukromých a nebankovních rychlejší na schválení a dostupnější pro širší spektrum lidí.

O půjčce

Půjčky bez doložení příjmů najdete hlavně u nebankovních a soukromých subjektů, kteří na rozdíl od bank, nepožadují přísná kritéria a tím i doložení příjmu pro ověření, jaké možnosti splácení máte.

Tyto půjčky jsou velmi oblíbené právě díky nedokládání příjmu. Jelikož je mnozí ani doložit nemohou a poté nejsou schopni splácet a neví jaká rizika je čekají. Většinou to nastartuje dluhovou spirálu, z které se již těžko vystupuje. Při těchto půjčkách nečekejte vysoké sumy peněz, půjčují se nižší obnosy s kratší dobou splácení.

Výhody půjčky bez dokládání příjmu

Největší plus je kvůli snadné dostupnosti, což znamená, že nedokládáte příjem a tím pádem je dostupná velkému množství lidí, kteří nemají stálou či vůbec žádnou výplatu.

Tím, že nedokládáte příjem, je půjčka zbavena dalšího zdlouhavého papírování a poskytovatel od vás nežádá další podrobnosti.

Velmi rychlé vyřízení půjčky je samozřejmostí v závislosti na dvou předchozích bodech a peníze máte během chvíle k mání, což oceníte ve chvíli, kdy řešíte vzniklý a nenadálý problém.

Další neméně důležitou výhodou je, že se vás nikdo neptá na co potřebujete peníze využít a tím pádem nic nedokládáte.

A v neposlední řadě je super, že si půjčku můžete sjednat pomocí online formuláře na stránkách poskytovatele či po telefonu z pohodlí domova. Tento jednoduchý formulář zvládne vyplnit každý a nezabere mu mnoho času.

Nevýhody půjčky bez dokládání příjmu

Nevýhody a tím pádem i výhody jsou u každého poskytovatele jiné, v závislosti na úrokové sazbě, RPSN, dalších poplatcích a jistě se vyplatí si o dané společnosti něco zjistit, ať se neupíšete lichvářům.