Rychlá půjčka před výplatou

Znáte tu situaci, kdy jste v pohodě, máte peníze, žádné starosti, za pár týdnu výplata a nic nenasvědčuje tomu, že se něco pokazí. Rozbije se vám televize, jdete a koupíte novou. Pár dní na to se nefunguje pračka, dáte ji spravit, nicméně už se nedá spravit a musíte si pořídit novou a takhle to jde dál ještě s pár věcmi, tak jdete a platíte, platíte, až nakonec zjistíte, že vlastně na účtu vám skoro nic nezbylo a na světě je problém. Do výplaty chybí dva týdny a co teď? Zapnete prohlížeč a surfujete po internetu a hledáte, co máte za možnosti. Jako jediná vhodná se jeví půjčka.

Když už ani rodina a přetelé nepomohou

Poptáte se v rodině, někdo nemá, jiný vám nechce půjčit a nezbývá nic jiného než rychle sehnat peníze, ať už na cokoliv. Hledáte po internetu dál, ptáte se kamarádů, kde si půjčují peníze a ti vám řeknou s kým a kde jsou spokojeni. Pokud takovou možnost nemáte, tak jsme ji pro vás připravili.

Půjčky do 24 hodin

Jste v situaci, kdy každý den hraje roli a tak se vydáte jít formou půjčky od nebankovní společnosti, kde víte, že to za dva týdny doplatíte z výplaty. Jedná se o menší sumy peněz, které máte do několika hodin. Nikdo se vás neptá, na co to potřebujete, kde pracujete a kolik vyděláváte. Jestli máte na to, aby jste půjčku splatili si musíte spočítat sami, nicméně úroky a náklady nejsou zanedbatelné. Úroky naskakují v rámci desítek procent, zatímco RPSN je v rámci stovek až tisíců procent. Na půjčce 5 000 korun zaplatíte od 950 do 2 500 korun. Další nevýhody jsou pozdě splacené splátky, kde za každý zpožděný den platíte okolo 250 korun. Na tyto půjčky se specializují společnosti jako např. Ferratum, CreditON.cz, Kredito24, Zaplo a další. Na tyto společnosti se podrobněji podíváme v dalších článcích.