Prověřené nebankovní půjčky

Potřebuji si bezpečně a hlavně rychle půjčit peníze! Často slýchaná věta, která zájemcům dává dvě možnosti. Buď využít banku, kde je zaručena bezpečnost, ale zároveň získání provází řada papírování spojených s doložením příjmu a s lustrací v bankovním registru, a o výši půjčky nakonec stejně rozhoduje banka. Druhou možností je nebankovní půjčka – ta je dostupnější, společnosti nenahlíží do registrů bank ani dlužníků. Problémem může být ale vysoký úrok, RPSN a poplatky. Díky seznamům prověřených poskytovatelů nebankovních půjček snížíte riziko možnosti, že narazíte na lichváře či podvodníky. Dávat byste si měli pozor hlavně na kvalitu inzerátu, webové stránky bez dostatku informací o IČ, sídle a kontaktech. Nejhorší volbou jsou letáky na autobusových zastávkách nebo stručné inzeráty v tisku.

Prověřené nebankovní půjčky podrobněji

U klientů jsou oblíbené hlavně kvůli jejich rychlé a snadné dostupnosti a dosažitelnosti. Firmy také neprověřují své potenciální klienty příliš do hloubky – velkou úlevou je nepoužívání registru SOLUS. Jsou též více flexibilní a snadněji se přizpůsobí požadavkům klienta, který si sám volí výši půjčky a dobu jejího splácení. Mimořádné splátky zdarma a prodloužení doby splácení je dnes již téměř samozřejmostí. Půjčit si můžete samozřejmě na cokoliv bez toho, abyte uváděli důvod, nicméně vždy je dobré zvážit, zda je konkrétní půjčka skutečně nezbytná. Nikdy nevíte, zda nepřijde neočekávaná událost, která vás uvrhne do problémů.

Půjčky pro každého

Vhodné jsou pro široké spektrum klientů. Jejich výhody spočívají v absenci nutnosti založit si jakýkoliv účet a také to, že podmínkou získání není zákaz záznamu v evidenci dlužníků. Tento druh půjček nabízí mnoho firem, namátkou to je společnost Ferratum, Home Credit nebo CreditON. Pokud vaše situace opravdu neumožňuje se obrátit na banku, která by vám nabídla nižší úrok, pečlivě srovnejte nabídky renomovaných společností a pokuste se půjčku splatit tak rychle, jak jen to jde – jedině tím zabráníte případným problémům a zbytečnému nárůstu úroků a pokut.