Konsolidace půjček Air Bank

Air Bank je mladou bankou, která se od svého vzniku stále vyvíjí a snaží se přizpůsobovat své služby poptávce klientů na trhu. To se jí velmi daří, a proto nedávno začala nabízet konsolidaci půjček do jednoho úvěru. To může přinést mnoho výhod – od zjednodušení celého procesu splácení až po celkový nižší úrok a RPSN. Samozřejmě to má i pár nevýhod, například ve většině případů delší doba splácení a nemožnost převést hypotéku, leasing nebo firemní půjčky. Převést si můžete až pět půjček najednou a do nové spotřebitelské půjčky si mohou převést dluhy spojené účelovým i neúčelovým spotřebitelským úvěrem – nesmí být ale zajištěné movitou ani nemovitou věcí, s používáním kreditní karty nebo kontokorentu.

Proč zvolit Air Bank?

Konsolidovat půjčky nyní můžou bez poplatku noví i stávající klienti. Pokud splácíte vše včas, může vám být odpuštěno až 13 splátek – ovšem má to své podmínky, které je nutné předem prostudovat. Při včasném splácení získáte úrokovou sazbu 9,9% a RPSN 10,37%, která je zajištěna právě odpuštěním posledních několika splátek. Sjednání půjčky, mimořádné splátky a předčasné splacení je zde bez jakýchkoliv poplatků. Air Bank je možnost ovládat pouze přes internet, tudíž celou konsolidaci lze provést online – ale pokud vám něco nebude jasné, na pobočce se vám také věnovat. Suma sumárum – díky výše zmíněným oblastem, kde ušetříte, můžete zbylé peníze investovat jinam a tím udělat definitivní tečku za vaším zadlužením.

Podmínky pro konsolidaci

Aby vám Air Bank umožnila konsolidaci, musíte splnit poměrně přísná pravidla. Musíte mít platný občanský průkaz, potvrzení o výši příjmu od vašeho zaměstnavatele a nesmíte mít záznam v jakémkoliv registru dlužníků. Pokud některou z těchto podmínek nesplňujete, nezbývá vám než obrátit se na některou z nebankovních společností, které tyto služby také nabízení. Cenou za nižší požadavky je zde ale nepoměrně vyšší úroková sazba a RPSN.