Nový projekt rezidenčního bydlení na Praze 5 nabízí moderní bydlení bez kompromisů

Najít bydlení v Praze v dobré lokalitě je pěkný oříšek. Chyťte proto příležitost za pačesy a využijte nabídky developerského projektu na Praze 5. V oblíbené a dostupné lokalitě vyroste několik moderních bytových domů, které slibují nejen bydlení pro rodinu, ale také možnost koupit byt na investici s jistotou budoucího růstu.

Vyberte si svůj nový domov

Nový projekt dostal atraktivní název Vilapark Klamovka a rozhodně dostojí očekáváním, kterápohod od názvu můžete mít. Jedná se o komplex rezidenčního bydlení uprostřed velmi hezké, udržované lokality plné zeleně. V nabídce najdete několik různých typů a velikostí bytů, takže si vybere skutečně každý. Nové byty Praha 5 slibují, že se investice do bytu rozhodně vyplatí, protože za kupní cenu získáte nejen nemovitost ve velmi lukrativní lokalitě, ale také komfort garážových stání a výbornou dostupnost do centra Prahy.

Moderní bydlení se skvělou dostupností

Nové byty Praha Smíchov jsou navrženy tak, aby odpovídaly potřebám moderního člověka, který od bydlení nečeká jen střechu nad hlavou, ale také pohodlí a dostupnost služeb. V nabídce bude přes 100 bytových jednotek v celkem osmi budovách. Pořídit tak můžete kompaktní 1+kk, ale také skutečně prostorné 5+kk penthousy.

Není na co čekat, byty velmi rychle mizí a každým dnem se nabídka volných nemovitostí ztenčuje. Nevyplatí se otálet, jelikož novostavby Praha 5 patří dlouhodobě k nejžádanějším projektům.

Spolehlivý developer

Projekt zaštiťuje společnost Metrostav Development, která má s podobnými projekty bohaté zkušenosti a může se zaštítit řadou spokojených zákazníků. Kolaudace je plánována na třetí kvartál roku 2023 a byty by měly být k nastěhování na počátku roku 2024. Klamovka byty mohou být skvělou adresou pro váš budoucí domov i pro investici. Aktuální nabídku bytů si můžete prohlédnout na webu projektu https://vilaparkklamovka.cz/.

Zdroj náhledového obrázku: vilaparkklamovka.cz

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *