Nebankovní půjčky ihned

Dostali jste se do svízelné situace, kdy jste potřebovali půjčit? Byli jste již za rodinou, která vám dala košem? Šli jste tedy žádat do banky, jenže tam to bylo moc papírování, ještě více potvrzení a dlouhá doba schvalování? Před půjčkou od soukromé osoby jste dali ruce pryč a zbývá vám už jen poslední možnost a tím nebankovní společnosti? Dnes se podíváme, jak tato služba funguje, jaké jsou podmínky a co všechno musíte pro vyřízení udělat.

Nebankovní půjčky ihned

Všechny tyto společnosti se specializují na rychlé půjčení peněz a proto se na ně obracejí lidé, kteří v bance neprošli s potvrzením příjmu či se nedostali na takovou výši půjčky, jakou by potřebovali. V nebankovním sektoru se můžete setkat s půjčkami, které máte schválené do několika minut a skoro okamžitě s penězi disponujete. Zde se jedná o menší finanční injekci a tyto půjčky jsou vhodné např. jako pomoc před výplatou. Velkou roli tu hraje rychlost a právě ta je pro koncové uživatele stěžejní.

Každý poskytovatel půjček má svoje podmínky a pravidla, takže výše částky, úrok, RPSN a doba splácení se může lišit. Dobré je si vytyčit podmínky, kterých se budete držet při hledání nepřeberného množství společností a půjček. Pokud toto budete mít vymyšlené, najdete svojí ideální půjčku téměř ihned.

Výhody

Výhodou nebankovních půjček je snadná dostupnost, kdy člověk nepotřebuje potvrzení příjmu a mnohdy půjčku sjedná po telefonu či pomocí online formuláře. Sjednání půjčky v pohodlí domova je intuitivní a uživatelsky nenáročné. Po vyplnění žádosti je během několika dnů či hodin máte na účtu nebo k vyzvednutí na poště či finance doveze domů obchodní zástupce firmy.

Nevýhody

Poskytovatelům klienti bez potvrzení příjmu představují větší riziko nesplácení a proto je půjčka kompenzována vyšším úrokem, RPSN či jinými doplňkovými službami. Tento druh půjček je jen pro akutní případy. Poskytovatelé těchto půjček jsou Kredito24, CreditON,cz, Ferratum, Zaplo.cz a další, na které se podrobněji podíváme příště.

Comments are closed.