Půjčky ihned na účet 

Zajímá vás půjčka, kterou vám poskytovatel odešle během pár minut na účet a to zdarma?  Pojďme se na tuto možnost krátkodobé půjčky, odeslané ihned po schválení na váš bankovní účet, podívat.

Půjčky ihned máte rychle na účtu a jsou to finanční injekce do výše 10 000 korun, nicméně u některých společností se dostanete až na částku 50 000 Kč bez poplatku. Nejčastější trojicí však je výše 3, 5 a 10 tisíc korun. Vzhledem k této částce nenahlížejí do registru dlužníků, ani nevyžadují potvrzení o bezdlužnosti.

Jak vyřídit půjčku na internetu?

Krátkodobé půjčky si snadno a bez problému vyřídíte pomocí mobilního telefonu či intuitivní žádosti přes internet popřípadě kontaktujte poskytovatele prostřednictvím e-mailu. Pozor si však dejte při telefonickém kontaktu se zákaznickou linkou, díky níž můžete provolat i několik stovek korun.

Po vyplnění a odeslání žádosti na internetu vás zkontaktuje operátor finanční společnosti. Pokud se jedná o první půjčku, vyplníte písemnou smlouvu, kterou odešlete na adresu poskytovatele ke schválení. Schválení probíhá cca 1 den a poté jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Některé nebankovní společnosti pro větší bezpečnost vyžadují odeslání 1 Kč z bankovního účtu, na který se bude půjčka plnit. Poté formou zrychleného převodu dostane peníze na účet, což je otázka několika hodin.  Při řádném splácení a půjčky od stejné společnosti se další poskytnutí finančních prostředků výrazně zjednodušuje a půjčku si vyřídit jednoduchým formulářem na stánkách společnosti téměř ihned.

Podmínky

Při půjčkách v řádu tisíc, maximálně několika desítek tisíc společnosti nevyžadují potvrzení příjmu a to půjčku nesmírně urychluje. Firmy nenahlížejí do registru dlužníků, nepožadují zástavu, ani potvrzení či kopii výpisu z bankovního účtu. Pokud ale máte exekuci, je finanční injekce zamítnuta.

SMS půjčky

Jedná se zde o půjčky od stovek do pár tisíců korun. Tyto půjčky jsou však velmi nákladné a poplatky a RPSN je pohybuje v řádu stovek až tisíců procent. V případě finanční pomoci se obracejte na tyto poskytovatele Via SMS, Omega SMS půjčka, Cool Credit, Credition, Ferratum, Zaplo.cz, Kredito.cz, Perfect Money a další..