Hledáte bezpečnou půjčku do 5 000 Kč? Víme, kde ji najdete

Vyhněte se neseriózním poskytovatelům půjček, kteří by Vás nejraději připravili o veškerý majetek, půjčte si peníze tam, kde s Vámi budou jednat jako s rovnocenným partnerem, tj. u společnosti Kouzelná půjčka

Jedině dle zákona o spotřebitelském úvěru

Hledáte bezpečnou rychlou půjčku do 5 000? Společnost Kouzelná půjčka Vám ji poskytne. Smlouvy této společnosti se vždy řídí zákonem o spotřebitelském úvěru, který Vám, coby spotřebitelům, nabízí vysokou míru ochrany před nekalými praktikami poskytovatelů půjček. Dle zákona o spotřebitelském úvěru totiž finanční instituce nemůže vyžadovat ručení směnkou či podpis rozhodčí doložky, nástrojů, které jsou v řadě případů zneužívány neseriózními poskytovateli půjček.

Žádné skryté poplatky

U půjčky, která se řídí zákonem o spotřebitelském úvěru, máte zároveň jistotu, že Vám nebudou zatajeny žádné poplatky. Poskytovatelé těchto půjček mají povinnost zveřejňovat u svých nabídek ukazatel RPSN, ve kterém jsou zahrnuty veškeré náklady na úvěr, tj. úroky plus všechny poplatky spojené s úvěrem.

Nemusíte se tedy obávat žádných skrytých poplatků, jejichž jediným účelem je poškodit Vás.

Peníze na účtu už do 60 minut

Nabídka půjčky od společnosti Kouzelná půjčka je naprosto transparentní, peníze navíc můžete získat do 60 minut od uzavření žádosti o úvěr*, peníze pak můžete získat až na 30 dnů, což je pravděpodobně doba, v rámci které Vám přijde další výplata, ze které tuto půjčku zaplatíte.

Pokud tedy potřebujete rychle řešit krátkodobý nedostatek financí rychlou půjčkou do 5 000 Kč, neváhejte se obrátit na společnost Kouzelná půjčka. Uvidíte, že Vám půjčka od této společnosti pomůže a že i samotná společnost s Vámi bude jednat jako s váženým zákazníkem.

* při splnění všech podmínek společnosti Kouzelná půjčka