Smart půjčka

Máte finanční tíseň a potřebujete středně velkou půjčku bez dotazování se na účel? Pojďme se podívat, jak je to se Smart půjčkou, na její podmínky, skupinu zařazení a další důležité věci. 

Smart půjčka je produktem ze sektoru nebankovních půjček, což je v dnešní době při dokazování příjmů (tzv. bonitě) sektor zachraňující klienty, kteří jdou do banky a právě při tomto kroku neuspějí. Tato půjčka je dostupná, nicméně to má i svou negativní stránku, když si lidé snadno půjčí, ale nedomyslí následky, pokud nemají na její splacení. Půjčku si sjednáte rychle, online či po telefonu a je na ní menší administrativa.

Smart půjčka

Původem od společnosti Smart Capital, později odkoupena společností JET Money. Tato společnost se zaměřuje na širokou škálu klientů při výběru nebankovních půjček a je velmi významným hráčem na českém trhu.

Výše sjednání půjčky je mezi 5 000 až 50 000 při době splatnosti mezi 8 až 13 týdny. Dá se vyřídit pomocí telefonické nebo online žádosti, po které vás do dvou dnů kontaktuje obchodní zástupce a pomůže vás vybrat půjčku na míru a zodpoví nejasnosti. Peníze budou doručeny společně se smlouvou v hotovosti a následné splátky jsou v měsíčních intervalech taktéž v hotovosti. Jelikož se jedná o neúčelovou půjčku, můžete jí využít na cokoliv. 

Podmínky

Smart půjčku sjednáte při velice jednoduchých a splnitelných podmínkách a to pokud předložíte dva platné doklady totožnosti, pokud máte ručitele, tak to samé platí pro něj, musíte být starší 18 let a mít pravidelný měsíční příjem, který nemusí plynout ze zaměstnání či samostatné výdělečné činnosti. Půjčka je jak pro zaměstnance, OSVČ, důchodce i ženy na mateřské dovolené.

Výhody Smart půjčky

Mezi hlavní výhody půjčky patří variabilita – tedy kolik si z daného rozmezí půjčíte a za jak dlouhou dobu vrátíte, nedokládáte účel využití peněz, žádost je rychle vyřízena a můžete si ji sjednat z pohodlí domova. Dále pokud řádně splácíte můžete refinancovat bez náročné administrativy a půjčka je dostupná širokému spektru lidí, kteří mají stálý měsíční příjem.