Cofidis půjčka

Společnost Cofidis není na našem trhu rozhodně žádným nováčkem. I když v minulosti byla známá hlavně ze segmentu splátkového prodeje, nyní je to i klasická Cofidis půjčka, kterou může nabídnout. A to hned v mnoha zajímavých možnostech a variantách. Pojďme se na ně společně podívat.

Jak může Cofidis půjčka vypadat?

Zajímavostí je, že tato společnost nenabídne jenom neúčelové úvěry, ale nabídne také ty účelové. Do první skupiny se řadí například novomanželská půjčka, která se chlubí nízkým úrokem. Podobně je na tom i půjčka partnerská, která je samozřejmě určena pro páry, u kterých ještě na svatbu nedošlo. Stejně tak sem patří i klasika, kterou je hotovostní půjčka. Podíváme-li se na druhou skupinu, a to konkrétně na půjčky účelové, patří sem:

  • Půjčka na domácnost
  • Půjčka na rekonstrukci
  • Půjčka na auto

Kolik peněz nám může Cofidis půjčka nabídnout?

Určitě je dobré vědět také to, kolik peněz a také za jakých podmínek nám může Cofidis půjčka nabídnout. Jelikož nás většinou zajímají konkrétní částky, začneme logicky právě těmi. U těch je třeba říci, že minimální sumou je částka 20 000 Kč. Z té se však lze dostat na poměrně zajímavou částku, která činí až 500 000 Kč. Pokud se podíváme také na úrokové sazby, potom je třeba říci, že jejich výše se odvíjí právě od typu konkrétní půjčky a od toho, zda si půjčujeme sami, nebo v páru. Tou nejnižší sazbou může být úrok o velikosti 6,9 procent, který se pohodlně vyrovná i úrokům bankovním.

Kdo může půjčku získat?

Jelikož je Cofidis nebankovní společností, je více než jasné, že podmínky získání jsou poměrně benevolentní. Bez čeho se však neobejdeme, to je náš příjem, který bývá tím hlavním, podle čeho se náš nárok na to, zda bude Cofidis půjčka schválena, posuzuje. Co je třeba také připomenout, to je informace spojená s tím, že můžete být jako žadatelé prověřováni v úvěrovém registru. A to konkrétně v tom, kterým je Solus.