Fio půjčka

Pokud se podíváme na ty nejzajímavější banky na našem trhu, rozhodně zde dominuje Fio. A to hlavně z toho důvodu, že dokáže nabídnout účet bez poplatků. Jako každá banka ale nabízí i úvěry. A tím nejvyužívanějším je samozřejmě Fio půjčka. I zde se banka liší od svých konkurentů. A to z toho důvodu, že nenabízí klasickou půjčku, ale výhradně kontokorent. Výhody jsou zcela jasné, a to především:

  • Možnost mít peníze kdykoliv k dispozici
  • Možnost nárazového čerpání i splácení
  • Tři tarify, spojené s plánovaným užíváním

Jaké parametry Fio půjčka nabídne?

Jak tedy již víme, stále mluvíme o kontokorentu. Ten je však zajímavější než u ostatních bank. Pokud ho budeme dále nazývat jako Fio půjčka, potom můžeme získat částku začínající na sumě 5 000 Kč a končící na částce 1 500 000 korun českých. Jistotou je také to, že peníze můžeme použít okamžitě, a to na cokoliv. Jedná se tedy o úvěr neúčelový. Jeden důležitý fakt se týká také úrokových sazeb. O těch totiž musíme primárně říci to, že úrok se vztahuje jenom ke konkrétní částce, kterou máme vyčerpanou. Nevztahuje se tedy k celkovému schválenému limitu, který je vždy k dispozici v rámci našeho účtu.

Vybírejte ze tří tarifních pásem

Nezapomínejme také na to, že Fio půjčka nám dá na výběr dokonce ze tří tarifních pásem. Ty se liší jak svou úrokovou sazbou, tak třeba i poplatky za přistavení nebo obnovu. Díky tomu si můžeme vybrat takové pásmo, které bude odpovídat tomu, jak chceme kontokorent čerpat. Přibližme proto, že úroky mohou začínat na sazbě 8,3 procent a poplatek za přistavení úvěru může začínat na nulové procentuelní, ale i peněžní sazbě.

Půjčka pro každého

Velkou výhodou je, že půjčka je posuzována individuálně a při schvalování se lze obejít nejenom bez potvrzení o příjmu, ale i bez dalších dokumentů. Potěšující zprávou je také fakt, že Fio půjčka je dostupná i studentům. Ti se však neobejdou bez potvrzení o studiu.