regály

Chybí vám úložný prostor? Řešení nabízí kartonové krabice

Snad v žádné domácnosti není nikdy dost úložných prostorů. I pokud máte například vestavěné skříně, vždycky se najde spousta harampádí, které není kam dát a pořád je vám líto ho vyhodit. Kam s ním? Pomůžou úplně obyčejné krabice. Pokud jsou vyrobené z kvalitního materiálu, dají se využívat opakovaně, stavět na sebe a snadno schovají všechno to, co nechcete, aby bylo na očích.

Ekologicky a efektivně

Kartonové obalové materiály představují ekologický, udržitelný a praktický způsob, jak ukládat nepotřebné věci, balit zboží nebo třeba přestěhovat celý byt. Karton je recyklovaný materiál, který je šetrný k přírodě, ale zároveň je velmi pevný a odolný a unese poměrně těžký náklad jako nic. V ničem si nezadá s plastem, a navíc je ještě daleko skladnější.

Široká nabídka

Nakupovat můžete klasické krabice běžných rozměrů od těch nejmenších, až po skutečně obrovské podle toho, na co je potřebujete. Velkou výhodou je, že když je už nepotřebujete, můžete je snadno složit a uklidit třeba dospodu skříně, kde nebudou zabírat prakticky žádné místo. A po čase je zase můžete vytáhnout a znovu je použít.

Nestačí vám běžné rozměry?

To vůbec nevadí.  Box48 nabízí skvělou službu – výrobu krabic na míru a dle vašeho přání. Kartonové krabice už od jednoho kusu zvládne výrobce krabic podle vašeho zadání vyrobit do 48 hodin. Pokud tedy potřebujete zabalit něco nestandardního, nebo se jednoduše nechcete spokojit s obvyklou nabídkou velikostí, není problém získat krabice přesně podle vašich představ. Výroba obalů nebyla nikdy snazší.

Domů i do firmy

Krabice se hodí jak v domácnosti, tak také v podnikání. E-shopy musí řešit balení zboží a kartonové krabice jsou v tomto směru nejlepší variantou. Navíc si můžete pořídit také výplň, která chrání zboží před poškozením při přepravě, nebo lepicí pásky či různé folie – vše snadno a na jednom místě.

Zdroj obrázku: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *