CETELEM konsolidace

Konsolidace u této nebankovní instituce je dobrou volbou pro ty, kteří mají více  úvěrů, které nestíhají splácet, ať už se jedná o závazky u bank či jiných nebankovních společností. Cetelem nabízí možnost sloučit všechny závazky v jeden až do výše 1.000.000 Kč.  I když je tato firma známá spíše prodejem na splátky, zabývá se i poskytováním a úvěrů a právě i jejich konsolidací.  Je to známá a prověřená nebankovní společnost, která se svou výší úroku pomalu dostává na úroveň bankovních subjektů.

Detaily nabídky CETELEM

Cetelem  umožňuje sloučit všechny úvěry v jeden, a to nejen spotřebitelské půjčky a úvěry, ale i závazky z kreditních karet a kontokorenty. Klient může postupně čerpat prostředky na splacení dluhů a Cetelem pak může vrátit až jednu splátku ročně jako bonus. Úroková sazba je pohyblivá a nyní je okolo 15% ročně, RPSN okolo 18%, délku splácení se klient může zvolit od 6 do 120 měsíců.

Není nutná zástava

Do 600.000 Kč není požadována zástava, vyšší částku je pak nutno zajistit nemovitostí.  Dobrou zprávou je, že poskytnutí úvěru je zdarma a stejně tak správa a vedení úvěru a předčasné splacení v částečné i plné výši. Úrok za prodlení se splácením se pohybuje v zákonné výší, tzn. REPO sazba ČNB + 7% p.a. Zpoplatněny jsou pak upomínky a výzva ke splacení úvěru.  Je možné se pojistit pro případ pracovní neschopnosti, invalidity a ztráty zaměstnání, nebo pro případ úmrtí, a to v různých výškách (3,99 – 6,99% z měsíční splátky). Konsolidaci se možné sjednat třemi způsoby, a to online, telefonicky a osobně na pobočce. Pro splnění podmínek žádosti o konsolidaci musí klient dosáhnout 18 let,  přiložit kopie dvou dokladů totožnosti, dva poslední výpisy z účtu, doklad o řádné úhradě tří posledních splátek, zajištěný trvalý zdroj příjmu, doložit údaje o zaměstnavateli, údaje o příjmech a výdajích a také údaje o současných splátkách a výši závazků.