Expres rychlá půjčka

Postrádáte nějakou tu tisíci korunu před výplatou, trápí vás rodinné problémy, potřebujete vyměnit rozbitý domácí spotřebič či jen překonat nedostatek financí? Při expres půjčkách vyplníte jednoduchý formulář a počkáte než se vám ozve operátor, který s vámi dokončí celý proces schválení půjčky. Schválení je rychlé a bezproblémové a poté v expresním termínu obdržíte peníze.

Peníze máte na účtu maximálně do deseti dnů a půjčky jsou bez potvrzení příjmu. Dále také nedokládáte účel, kvůli kterému si půjčujete. Nebankovní půjčky jsou tak vhodné pro nezaměstnané, studující lidi, důchodce či lidi, kteří mají nízkou bonitu.

Výhody a nevýhody nebankovních půjček

Před sjednáním nebankovních půjček musíme zvážit zda skutečně tuto půjčku nutně potřebujeme. Dále si musíme spočítat jestli měsíční splátky pro nás nebudou vysokou finanční zátěží a neméně také kolik přeplatíme.

Výhody

Online sjednání půjčky nám ušetří spoustu času s chozením po pobočkách a vybíráním ideálního produktu z nebankovního sektoru půjček. Dnes během pár jednoduchých kroků půjčku sjednáme a do pár hodin či dnů máme půjčku na bankovním účtu.

Dostupnost je největší v historii, jelikož nemusíte dokládat svojí bonitu či účel využití, je snadné tuto půjčku dostat.

Žádná administrativa. Administrativně jsou půjčky bez doložení příjmu nenáročné. Nejen, že nedokládáte příjem, ale poskytovatel po vás dále nežádá žádné další dokumenty.

Nevýhody

Výhodnost či nevýhodnost půjčky bez doložení příjmu se odvíjí podle toho, na jakého poskytovatele se obrátíte a jaké má reference.  V nebankovním sektoru se objevují i neseriózní společnosti.

Podmínky

Ke sjednání těchto půjček jsou potřeba dva doklady totožnosti a to občanský průkaz plus řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas. Žadatel musí být starší 18 let a občanem ČR.

Pamatujte však, že je důležité vybírat pečlivě a to jak společnost, tak produkt a hlavně výši splátky, dobu splácení a jakou částku zaplatíte navíc na úrokách.