Simple půjčka

Došly vám peníze před výplatou a potřebujete finanční injekci? Simple půjčka je rychlá pomoc tzv. SMS půjčka vy výši až 10 000 korun s dobou splácení 30 dnů.

Vyřízení půjčky

Simple půjčka nabízí jednoduché a transparentní podmínky. Během vyplnění žádosti zvolíte výši půjčky a ihned vidíte, jaká bude výsledná cena ke splacení.

Neposíláte zde 1 Kč k ověření vašeho účtu a tímto krokem se urychluje příchod peněz na váš účet.

Pro vyřízení půjčky vyplníte online formulář nebo pošlete textovou zprávu a bude vám vyplaceno až 10 000 korun a vy tak můžete financovat opravu porouchaného automobilu, pračky či jakékoliv jiné věci.

Nejdou po vás exekutoři?

 Simple půjčka je vhodná pokud vám bylo 18 let, ale méně než 65 let, jste občanem ČR, máte zde trvalý pobyt mimo obecní úřad a není proti vám vedena exekuce. Společnost prověřuje registr exekucí.

Při první půjčce si můžete půjčit až 2 000 korun. Při dodržení splátkového kalendáře a bezproblémového splacení půjčky se možnost finančního obnosu zvyšuje. Při deváté a další půjčce vám společnost půjčí 10 000 Kč. Předpokladem pro toto zvyšování je včasné splácení a to v rozmezí od 7 do 30 dnů, dle vašeho přání.

Po odeslání žádosti probíhá schvalování, po kterém vás společnost zkontaktuje a peníze budete mít k dispozici do 3-4 dnů od odeslání žádosti.

Splácení

Půjčka se splácí převodem nebo vkladem na bankovní účet společnosti a je nutné ji splatit jednorázově. Přesné informace o datu a výši splacení vám přijdou na e-mailovou adresu.

Pokud nemáte možnost splatit půjčku v daný termín, můžete si jej posunout, nicméně tento krok je důležité udělat před datem splatnosti a zaplatit 20% poplatek z půjčené částky. Tímto krokem se vám dostane prodloužení doby splatnosti o 15 dnů. Pokud o tuto možnost máte zájem, kontaktujte zákaznické oddělení společnosti a ti vám sdělí přesný postup. Půjčku je možné prodloužit kolikrát potřebujete.