Relax půjčka – recenze a zkušenosti

Půjčit si jednoduše, rychle a z pohodlí domova není v dnešní době ničím neobvyklým, ani nemožným. V tomto ohledu vám může přijít vhod takzvaná Relax půjčka. Nebankovní produkt, který se soustřeďuje jak na klasické nebankovní úvěry, tak i na takzvané mikropůjčky. Žadatelům totiž může nabídnout jak částky v rozmezí 500 – 4 500 Kč, tak i sumy, které tuto hranici hravě překročí. Abychom byli konkrétní, tak maximální suma, kterou Relax půjčka nabídne, je celých 200 000 korun českých.

Jaké jsou parametry půjčky?

Pokud začneme menší možností, tedy půjčkou do 4 500 korun, tak máme možnost zkombinovat ji s termínem splatnosti, který může být v rozmezí 1 – 30 kalendářních dní. Naopak pokud nás více osloví druhá možnost, a to půjčka až 200 000 korun, můžeme ji splácet pravidelně, i několik let. V daném směru se více dozvíme až v následujícím telefonátu, který je nedílnou součástí samotného schvalovacího procesu a souvisí s vyřízením. Standardem je však rozmezí mezi 12 a 84 kalendářními měsíci.

Jaké výhody Relax půjčka nabídne?

V první řadě je to určitě rychlé vyřízení, jelikož samotný proces schválení žádosti nemusí být delší, než 5 minut. Následně jsou odeslány peníze, které v pracovních dnech dorazí do jednoho jediného dne. Mezi další výhody patří ale i tyto:

  • Možnost s jednání z pohodlí domova
  • Férové úrokové sazby
  • Transparentní podmínky
  • Možnost získat peníze bez ručitele
  • Bonusy jako snížení splátek zvracení úroků

Co je třeba pro získání peněz splnit?

Samotné podmínky vycházejí už z žádosti samotné. Pokud budeme konkrétní, je třeba být plnoletý a také vlastnit platný občanský průkaz. Stejně tak je třeba mít stabilní zaměstnání a samozřejmě i pravidelný a dostatečný příjem. I ten uvádíme už v samotné žádosti. Co však třeba není, to je zmíněný ručitel, ale třeba také nemovitost, kterou bychom museli ručit. Peníze, které dostaneme, se totiž odvíjejí hlavně od toho, jak velkou máme naši mzdu, která bude ověřována.