mBank půjčka – recenze a zkušenosti

Bankovní půjčky jsou na našem trhu vždy více doporučovány, než ty nebankovní. A to hlavně pro jejich výhody, které souvisí hlavně s úrokovou sazbou, nebo s RPSN. Pokud u něho zůstaneme, tak to má mBank půjčka pouze 10,4 procenta. To ale určitě není jediná výhoda, jelikož mezi další patří třeba:

  • Možnost předčasné splátky
  • Možnost předčasného splacení
  • Garance nejvýhodnější půjčky po celou dobu splácení
  • Změna splatnosti
  • Směna výše samotné splátky

Kolik peněz nám může mBank půjčka nabídnout?

Výhody tedy známe a tak je vhodné zaměřit se také na konkrétní parametry, jaké mBank půjčka vlastně mít. Základem jsou částky, které začínají na částce 10 000 Kč, ale dostat se lze i na hodnotu 500 000 korun českých. Dané finanční prostředky lze poté kombinovat s délkou splácení, která může být od dvanácti měsíců, po maximální délku, kterou je 84 měsíců. Navíc se není třeba starat o splácení, jelikož díky automaticky zřízenému účtu je splátka automaticky strhávána vždy ve zvolený den splatnosti. Stejně tak si výši splátek můžete sami zvolit. Od nich se ale odvíjí samotná délka splácení. Se správou daného účtu samozřejmě nejsou spojeny jakékoliv poplatky třeba za vedení, nebo výpisy, popřípadě ani za předčasné splacení.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Pokud máte o půjčku mBank zájem, je třeba i vědět, jaké podmínky je nutné splnit. Základem je samozřejmě online žádost a následné jednání na pobočce. Zde je nutné doložit doklady totožnosti prokazující plnoletost a dále je třeba doložit také informace o vašem příjmu a jeho výši. Zde mají výhodu stávající klienti banky, kteří mohou žádost vyřídit online, a to bez dokládání, pokud jim mzda chodí pravidelně na daný bankovní účet. Ti mají také výhodu v tom, že samotnou smlouvu nemusí podepisovat klasicky, ale stačí ji potvrdit v rámci internetového bankovnictví, nebo v rámci odeslání potvrzovací SMS zprávy.