Pronto půjčka – recenze, diskuze, zkušenosti

Pokud by se dal nebankovní produkt s označením Pronto půjčka přímo charakterizovat, potom zcela jistě tak, že se jedná o klasický nebankovní úvěr. Tomu ostatně odpovídají také částky, které jsou žadatelům k dispozici. V tomto směru začíná Pronto půjčka na částce 5 000 Kč, ale dostat se lze bez potíží až na desetinásobek, tedy konkrétně na 50 000 korun českých. Co je samozřejmě také dobré zmínit, to je i možnost kombinovat dané peníze s délkou splácení. Tou nejkratší dobou, na kterou je možném peníze půjčit, je doba 1 roku. Naopak tou nejdelší poté lhůta 48 měsíců. Obojí si lze snadno navolit pomocí interaktivního formuláře, který ihned vypočítá výši splátky, či celkovou splatnou částku.

Jaké má Pronto půjčka výhody?

Samozřejmě s daným úvěrovým produktem souvisí hned několik výhod. Mezi tu hlavní patří určitě rychlost, jelikož vyřízena může být do 48 hodin. V rámci této doby je vám totiž doručena smlouva a po jejím podpisu vám jsou převedeny peníze. Mimo to má ale tento úvěrový produkt i několik dalších výhod, mezi které zcela určitě patří:

  • Možnost předčasného splacení
  • S vyřízením z pohodlí vašeho domova
  • S jistotou transparentních podmínek
  • Bez ručení nemovitostí a bez ručitele

Co je třeba splnit?

Důležité je samozřejmě vědět, jak si půjčit a co je třeba splnit. Aby bylo vše v pořádku vyřízeno, je třeba se zaměřit nejenom na pečlivé vyplnění žádosti, ale i na to, zda skutečně splňujete podmínky, které v tomto směru Pronto půjčka má. Základem je samozřejmě plnoletost a platný doklad totožnosti. Dále je třeba mít pravidelný a dostatečný příjem, a to buď ze zaměstnání, nebo v rámci podnikatelských aktivit. Stejně tak nesmíme být jako žadatelé v exekuci, nebo v případné insolvenci. I to je během schvalovacího procesu ověřováno. Poslední podmínkou je tuzemské občanství a také trvalý pobyt na území ČR.