Refinancování úvěrů ProRefin

Nevýhodnou půjčku může mít každý. Důležité je znát cesty, jak si s takovým problémem poradit. A jednou z nejlepších cest poslední doby je určitě refinancování úvěrů ProRefin. Jedná se o nabídku spojenou s bankou Wuestenrot, která není na našem trhu žádným nováčkem.

Jaké úvěry nám refinancování úvěrů ProRefin dokáže zvýhodnit?

Škála možností, které nám jsou k dispozici, je v daném směru poměrně široká. Pokud budeme konkrétnější, mohou to být různé typy spotřebitelských úvěrů. Sem můžeme zařadit primárně:

  • Účelové a neúčelové půjčky
  • Hotovostní a bezhotovostní úvěry
  • Kontokorenty a kreditní karty

Dále je ale refinancování úvěrů ProRefin určeno také těm, kteří mají hypotéku, kterou si také chtějí zvýhodnit. Tím se tato možnost liší od svých konkurentů, jelikož u nich je to většinou jenom půjčka jako taková.

Jaká jsou pozitiva?

Především jde o úspory, a to nijak malé. V rámci refinancování je možné dosáhnout na úrokovou sazbu, která může být v hodnotě až 1,49 procenta ročně. Zapomínat ale nesmíme ani na to, že kromě zvýhodnění půjčky lze za stejných podmínek získat také peníze navíc. Možné je zvolit si i splatnost, která nám bude jako klientům vyhovovat. Tou nejkratší dobou je období pěti let, zatímco tou nejdelší je doba třicetiletá. Po celou dobu je zmíněná úroková sazba garantována.

Co je třeba doložit?

Schválení žádosti může být velmi jednoduché, jelikož primárně stačí doložit pouze veškeré dokumenty ke slučovaným úvěrům, stejně jako i čestné prohlášení o vašich veškerých příjmech. Pokud se refinancování úvěrů ProRefin zaměřuje na hypotéku, je třeba doložit také původní odhad nemovitosti, který byl s danou žádostí spojený. Tyto informace následně zpracuje pracovník banky, který za vás jako žadatele může také vše kompletně vyřídit a vaším jediným úkolem následně bude podpis na nové smlouvě, která bude spojena s převedením a samozřejmě také zvýhodněním půjčky.