Refinancování půjček a úvěrů ZUNO

Vzít si půjčku dnes není nic složitého. Co když jsou ale vaše stávající úvěry a půjčky nevýhodné? V tom případě se s nimi nemusíte smířit, jelikož je možné je i zajímavým způsobem zvýhodnit. V tom vám pomůže refinancování půjček a úvěrů ZUNO. To nabídne primárně možnost převést si své půjčky právě k této bance. A to za účelem snížení úroku, stejně za účelem možnosti vytvořit si zcela nový splátkový kalendář.

Jaké přináší refinancování půjček a úvěrů ZUNO výhody?

Než se podíváme na hlavní parametry této možnosti, je určitě třeba zaměřit se také na několik klíčových výhod, se kterými je refinancování půjček a úvěrů ZUNO přímo spojeno. Pokud budeme konkrétní, je třeba říci, že mezi hlavní pozitiva patří:

  • Vyřízení bez poplatků
  • Možnost využití splátkových prázdnin
  • Možnost navýšení částky vaší půjčky
  • Jednoduchá online žádost

Jaké úvěry je možné refinancovat?

Podívejte se spolu s námi na to, jaké konkrétní úvěry je možné refinancovat. V první řadě jsou to samozřejmě půjčky, které mohou být jak účelové, tak i neúčelové. Mezi další úvěrový produkt, který je možné jednoduchým způsobem zvýhodnit, patří kreditní karty. Třetí možností jsou kontokorenty. Tedy povolená přečerpání na vašich bankovních účtech.

Co je třeba?

Aby vám bylo refinancování půjček a úvěrů ZUNO schváleno, je logicky nutné splnit několik klíčových podmínek. Podíváme-li se na to, jaké to jsou, je třeba začít tím, že musíte být plnoletí, musíte mít vlastní zdroj příjmu a také nesmíte být v jednom z registrů, jakými jsou konkrétně Credit Bureau a také Solus. Dále už je nutno jenom předložit kompletní smluvní dokumentaci a další listinné materiály, které jsou s úvěry, které chcete refinancovat, přímo spojeny. Pokud bude vše v naprostém pořádku, vašemu pozitivnímu schválení již nebude vůbec nic bránit. Vše si navíc budete moci sestavit tak, jak budete potřebovat. A to s ohledem i na výši vaší splátky, aby tolik nezatěžovala váš rozpočet.