Hypotéka Raiffeisen Bank

Když hypotéku, tak rozhodně od banky. Proč? Jelikož je s ní spojena bohatá nabídka částek, stejně jako s ní jsou spojeny také výhodné úrokové sazby. Volit je určitě dobré i kvalitního hráče na našem trhu. A tím je Raiffeisen Bank. I tato banka se dnes specializuje na nabídku daných úvěru. A pokud vás zajímá, jak konkrétně může hypotéka Raiffeisen Bank vypadat, podívejme se na jednotlivé možnosti.

Investice spojené s vaším bydlením

Je jasné, že si nejčastěji bereme hypotéky v souvislosti s naším bydlením. A to s ohledem na to, že si ho potřebujeme zajistit. A právě taková hypotéka Raiffeisen Bank je dnes nejvíce poptávaným produktem. Pokud se podíváme blíže, lze tento hypoteční úvěr využít například na:

  • Koupi nového bytu
  • Koupi nového domu
  • Stavbu vlastní nemovitosti

Tím ale možnosti nekončí, jelikož v segmentu klasických hypoték najdeme ještě čtvrtou možnost., ta se týká situace, kdy nemovitost již máme, ale potřebujeme ji rekonstruovat.

Hypotéka Raiffeisen Bank může být i neúčelová

Výše uvedené produkty jsou spojeny s nutností vynaložit peníze na konkrétní účel. Dnes však může hypotéka Raiffeisen Bank nabídnout i možnost toho, že budeme peníze čerpat takzvaně na cokoliv. V takovém případě si bereme neúčelovou hypotéku, která se nazývá také jako americká. Její výhodou je to, že se nás banka nebude ptát na to, za co budeme konkrétní peníze utrácet. Zda to bude nebo nebude v souvislosti s nemovitostí, to je jenom na nás.

K dispozici jsou i specifické možnosti

Chcete něco jiného? I to může Raiffeisen Bank nabídnout. V první řadě je to refinancování hypoték, které je určeno těm, kteří již daný úvěr mají, ale potřebují ho zvýhodnit. Druhou možnosti je také hypotéka na speciální účely. Ta může být využita třeba pro financování investičních bytů, nebo k vypořádání majetkových vztahů v rámci dědického řízení.