Provident bezhotovostní půjčka

Finanční trh se skládá z mnohých bankovních i nebankovních společností. Díky reklamám se do podvědomí občanů dostala již několik let velmi známá společnost Provident Financial.

Profil společnosti

Nebankovní společnost Provident financial s.r.o., která byla založena v roce 1997 je součástí International Personal Finance z Velké Británie a poskytuje spotřebitelské půjčky. Motto společnosti je hlavní předností je individuální přístup ke klientovi. Při potřebě rady je vám k dispozici 3000 obchodních zástupců společnosti, kteří by vám měli pomoci s při optimálním nastavení půjčky. Dále je společnost hrdá na ocenění od neziskové organizace Člověk v tísni, jež ocenila Provident Financial prvním místem v Indexu etického úvěrování. Toto ocenění jasně dokazuje, že si společnost zakládá na jasných a férových smluvních podmínkách bez skrytých kliček.

Půjčky

Společnost se specializuje na hotovostní a bezhotovostní půjčky v menším finančním rozsahu. Tato nebankovní společnost vám půjčí již od 4 000 do 80 000 korun při týdenním splácení na dobu 45, 60 či 100 týdnů a nežádá žádné účelové využití. Pokud se vám nehodí hotovostní půjčka, kterou vám obchodní zástupci přivezou 48 hodin v doby, kdy se vám to hodí nejvíce a poté si každý týden jezdí pro splátku, můžete využít bezhotovostní půjčku, která je vyřízena do 13 dnů od podání žádosti a peníze vám přijdou na bankovní účet. Splácet bezhotovostní půjčku můžete několika způsoby a je jen na vás, pro který se rozhodnete. Jednou z možností je splácet každý týden vložením vkladu na přepážce banky, stejně tak můžete každý týden zadávat jednorázový příkaz k úhradě nebo zadat trvalý příkaz k úhradě na celé splátkové období.

Schválení

Provident pro schválení půjčky nepotřebuje ručitele ani žádnou jinou zástavu z důvodu nižší půjčené finanční částky. Konec konců můžete zde mít i záznam v registrech dlužníků, takže tyto půjčky jsou výhodné pro lidi, kterým nepůjčí jak v bance, tak menších nebankovních společnostech. Jak již bylo zmíněno mottem, společnost se snaží každého klienta posuzovat individuálně.