Karlova půjčka – recenze a zkušenosti

Pod pojmem Karlova půjčka si nepředstavujeme pouze ledajaký úvěrový produkt, ale skutečně obchodní název půjčky, která nabídne jak klasický úvěr, tak i možnost čerpat takzvanou mikropůjčky. V případě první možnosti je možné dosáhnout na částku až 170 000 korun českých, zatímco v případě možnosti druhé je dostupné maximum 4 500 korun. V obou případech je ale několik parametrů společných, a to takových, že samotné vyřízení je možné uskutečnit nejenom bez ručitele, ale je možné to uskutečnit také bez jakékoliv zástavy. V obou případech je také prvním krokem online žádost, následný kontakt a poté je nutný také podpis smlouvy, která je podkladem pro vyplacení peněz.

Jaké jsou výhody půjčky?

S daným úvěrovým produktem jsou spojeny také výhody, které Karlova půjčka uvádí na svých internetových stránkách. Patří mezi ně třeba to, že jako žadatelé máte k dispozici jasné a férové podmínky, a to spojené jak s žádostí, tak i se splácením. Stejně tak máte jistotou toho, že může být vše vyřízeno velmi rychle, a to i do 5 minut od žádosti. Nečeká vás také žádné zbytečné papírování, jelikož jediným formulářem je již zmíněná smlouva, která je nezbytným podkladem právě pro vyplacení požadovaných peněz.

Co je třeba vyplnit?

Součástí žádosti je několik základních informací, které jako klient musíte vyplnit. Mezi ty hlavní, bez kterých se samotný schvalovací proces rozhodně neobejde, jsou:

  • Identifikační údaje vaší osoby
  • Informace o zaměstnavateli
  • Informace o vaší adrese
  • Výše vašeho příjmu

Samozřejmě dané informace jsou nezbytné k samotnému hladkému průběhu vyřízení. Co je pozitivem, to je fakt, že během schvalování se nemusíte bát toho, že by bylo nahlíženo do registrů. Příjem však ověřován být může a samozřejmě na jeho základě se také rozhodne, na jak vysokou sumu můžete při žádosti dosáhnout konkrétně.