Potřebujete vlastní firmu? Poradíme vám, jak na to!

Podnikání je v dnešní době možností, jak se nejenom postavit na vlastní nohy, ale jak vydělávat i podstatně větší peníze, než v zaměstnaneckém poměru. Samozřejmě na počátku jsou úvahy o tom, jak mít vlastní firmu. Aktuálně lze jít cestou dvou variant, kterými jsou:

  • Standardní založení
  • Koupě ready made firmy

Jak se varianty liší?

Pokud využijete první zmíněnou možnost, není už třeba, abyste si ono byrokratické kolečko oběhali sami. Lepší je vsadit na profesionála, který za vás založení s.r.o. zajistí. A to za cenu, která činí pouze 10 900 Kč. Navíc se není třeba obávat ani základního kapitálu, jelikož ten si můžete pro potřeby vaší firmy půjčit. Samozřejmě dnešní zákonné úpravy umožní založit s.r.o. i s korunou v kapse, ale mnohem lepší je, pokud je kapitál vyšší. Firmě to přidá na důvěryhodnosti.

Druhou variantou, jak se k firmě dostat, je její koupě. Ani ta není nijak nevýhodná, jelikož získat ji lze za cenu 21 900 Kč. V ní jsou zahrnuty i všechny změny, jako třeba společníků a jednatelů, ale i názvu. V tomto ohledu kupujete takzvanou ready made s.r.o., tedy firmu založenou za účelem dalšího prodeje. Nemusíte se bát jakýchkoliv dluhů, nebo zatajených závazků. S danými společnostmi se totiž nikdy nepodnikalo.

Nezapomínejte ani na správně zvolené sídlo

I to souvisí s každou firmou a dokáže ovlivňovat její prestiž. Můžete tak získat třeba sídlo na adrese na Praze 1, Praze 3, nebo v brněnské Lidické ulici. A to za ceny již od 199 Kč měsíčně. Navíc máte k dispozici i služby virtuální kanceláře a dva tarify Basic nebo Comfort.

U koho?

Na závěr je samozřejmě třeba dodat, u koho všechny zmíněné služby získáte. Ať už je to potřebné sídlo, založení, nebo firmy na prodej, vždy směřujte své kroky k simply Office. Právě tito profesionálové jsou totiž volbou, se kterou chybu zaručeně neuděláte.