VitaCredit

Různých druhů půjček je na trhu celá řada. Pokud půjdeme cestou těch nejjednodušších na získání, potom to jsou buď mikropůjčky, nebo úvěry ručené nemovitostí. A přesně ty na našem trhu nabízí nebankovní společnost VitaCredit, a to za velmi výhodných podmínek. Samotné úrokové sazby totiž začínají na velmi příznivé hodnotě 9,9%. To ale nejsou zdaleka jediné výhody, které lze využitím tohoto poskytovatele získat.

Několik úvěrových produktů

Samozřejmě s danou nabídkou a možností půjčit si souvisí také několik výhod, které se ke konkrétní nabídce přímo vážou. Pokud budeme v daném směru konkrétní, nabízí společnost VitaCredit tři varianty, a to konkrétně:

  • Úvěr TOP
  • Úvěr Standard
  • Úvěr Plus

Dané možnosti se liší nejenom úrokovou sazbou, ale třeba i délkou splácení, nebo možností, na co všechno lze peníze využít. Záleží tak na konkrétních potřebách klientů, kterým VitaCredit umí pomoci, ať už chtějí cokoliv.

Velmi rychlé vyřízení

Jelikož jsme nastínili i celkovou jednoduchost této úvěrové možnosti, je třeba dodat, že vyřízení samotné žádosti nemusí být delší, než jeden týden. Jediné, co je k pozitivnímu výsledku potřeba, je nemovitost umístěná kdekoliv na území ČR. Následně proběhne nejenom posouzení žádosti, ale také odhad a následná příprava smlouvy. To vše rychle a bez zbytečných formalit. Pokud i vy budete v celém procesu nápomocni, nabízí VitaCredit možnost mít peníze na účtu skutečně do 7 dní od odeslání žádosti.

Samozřejmostí je, že jediné, co je k vyřízení úvěru třeba, je nemovitost – a to byt, pozemek, dům, průmyslová stavba a řada dalších věcí. Dále již není žádné jiné dokládání, ani ověřování bonity třeba.

Kolik si lze půjčit?

Tou minimální částkou je suma 100 000 korun českých. Horná hranice není nijak omezena a tak často souvisí s hodnotou vaší nemovitosti. VitaCredit v tomto směru může nabídnout až 50% její aktuální tržní hodnoty.