Perfect Money půjčka

Trh s mikropůjčkami dnes nabízí desítky možností, u koho si půjčit. Mezi jednoho z prověřených poskytovatelů se zcela jistě řadí o Perfect Money půjčka. Ta nabídne klientům poměrně jasnou klasiku, a to částky v rozmezí 1000 – 5 000 korun českých. Ty jsou kombinovatelné s termínem splatnosti, a to v rozmezí 7 – 28 dní. Jako žadatelé však máte možnost vybrat si, zda půjčku stoprocentně splatíte včas, nebo chcete raději nějaký ten den navíc. Pokud raději ano, je to možné bez sankcí, pouze s vyšším úrokem. Ten je samozřejmě zobrazen už před samotnou žádostí.

První půjčka zcela zdarma

Nejenom možnost vybrat si kdy splatíme půjčku, ale i možnost půjčit si bez poplatků. I to tento poskytovatel aktuálně nabídne. Daná částka je však omezena, a to pouhými třemi tisíci korun. Přesto je to možnost, jak získat peníze bez úroků a poplatků, díky čemuž se Perfect Money půjčka stává v rámci možností nejvýhodnějším úvěrovým produktem na trhu.

Jaké podmínky je třeba splnit?

V tomto směru nevyžaduje Perfect Money půjčka skutečně nic náročného, nebo dokonce nesplnitelného. Není třeba potvrzení o příjmech, ani se není třeba bát nahlížení do bankovních, ale i nebankovních registrů. Stejně tak není nutné bát se jakýchkoliv poplatků předem, a to i toho registračního, tedy korunového, který bývá u některých poskytovatelů těchto půjček naprosto běžný. Mezi další podmínky poté patří:

  • Věk nad 18 let
  • Platný občanský průkaz
  • Tuzemské státní občanství

Schválení do 60 minut

Díky těmto podmínkám je jasné, že i samotné schválení je velmi rychlé. Perfect Money půjčka totiž může být vyřízena do 60 minut od odeslání žádosti. Následně jsou peníze odeslány přímo na váš bankovní účet. Zároveň na email odchází i faktura, která obsahuje všechny potřebné údaje o tom, kdy peníze vrátit, na jaký účet a samozřejmě i v jaké výši.

Comments are closed.