Credit Portal

Současný segment nebankovních půjček nabídne desítky možností toho, jak si můžeme půjčit peníze. Jednou z nich jsou i mikropůjčky, které reprezentuje poskytovatel Credit Portal. Ten nabídne žadatelům poměrně zajímavé částky, které se v případě první půjčky pohybují v nízkém rozmezí, a to 500 – 5 000 Kč. U opakovaných žádostí ale není problémem dostat se mnohem výše, a to až na sumu 30 000 korun českých. To vše hlavně s jistotou rychlého vyřízení, jelikož daný proces často netrvá déle, než několik málo minut.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Než se dostaneme ke konkrétnímu výčtu podmínek, je třeba říci hlavně to, že ty jsou sami o osbě velmi benevolentní, a tak na půjčku od Credit Portal může dosáhnout téměř každý. Mezi základní podmínky tak patří pouze minimální věková hranice 18 let, bezdlužnost u tohoto poskytovatele, a také je samozřejmě požadován platný doklad totožnosti, nutný k hlavnímu ověření. Výhodou poté zůstává, že během schválení nejsou nijak výrazně ověřovány příjmy, nebo bonita.

Peníze na cokoliv

Po úspěšném schválení je požadovaná finanční částka zaslána na bankovní účet konkrétního žadatele. Jelikož Credit Portal poskytuje půjčku neúčelovou, není třeba nikdy dokládat, na co budou peníze využity. Nejčastěji si však klienti žádají v souvislosti s nečekaným výdajem, v souvislosti s pozdně obdrženou výplatou, nebo v souvislosti s tím, že si s tou stávající nevystačili.

Možnost i hotovostní půjčky

Ne vždy je ale nutné žádat o bezhotovostní variantu, jelikož neméně oblíbená je i ta hotovostní. V tomto směru Credit Portal umožní požádat si za stejných podmínek, pouze s jistotou toho, že si peníze vyzvednete osobně. A to na čerpacích stanicích Euro Oil, které jsou do daného projektu přímo zapojeny. I v tomto směru vás čeká několik pozitivních výhod, mezi které patří:

  • Bleskové zpracování žádosti
  • Možnost požádat si kdykoliv
  • Příprava peněz již do 15 minut na zvolené stanici
  • Stejné podmínky, jako u půjčky bezhotovostní