Nebankovní hypotéka od Esofin.cz

Pro hypotéku sice nejčastěji chodíme do banky, ale stejně tak je možné získat ji také od nebankovní společnosti. Příkladem je hypotéka od Esofin.cz, která nabízí sumu v rozmezí 250 000 korun, až po horní hranici, která je omezena pouze hodnotou nemovitosti, jakou budete zastavovat. Není problém dostat se třeba na hranici i několika desítek milionů korun. Navíc s jistotou toho, že ne vždy musíte být majitel dané nemovitosti, jelikož s její zástavou může souviset i někdo jiný.

Jaké výhody hypotéka od Esofin.cz přináší?

S nabídkou hypotéky souvisí také výhody, které jsou s danou možností pevně spjaty. Pokud v tomto ohledu některé zmíníme, patří mezi ty hlavní určitě možnost bezplatného předčasného splacení úvěru bez dopočtu úroků. Stejně tak je výhodou možnost navrhnout si výši splátek, nebo zajištění odhadu, či možnost osobní schůzky přímo u vás doma. To vede hlavně k tomu, že vám hypotéka od Esofin.cz nejenom ušetří peníze, ale i váš čas.

Jaké jsou podmínky získání?

Tou hlavní je samozřejmě daná nemovitost, což doložíte třeba nabývacím titulem, stejně jako nájemní smlouvou a evidenčním listem v případě družstevních bytů. Dále je třeba doložit také:

  • Dva doklady totožnosti
  • Fotografie nemovitosti
  • Váš bankovní účet

Co naopak potřebovat nebudete, to jsou informace o vašem příjmu, stejně jako nebude potřeba nahlížení jak do bankovních, tak i nebankovních registrů, a jiné formality související s vaší bonitou.

Důležité je také dodat, že každá žádost je u Esofin vyřizována individuálně, s čímž souvisí nejenom maximální poskytnutí částka, ale třeba také výpočty splátek a úrokových sazeb. V tomto ohledu vše záleží na vás jako žadatelích, stejně jako na konkrétní nemovitosti a částce, kterou budete požadovat. Výhodou je v tomto směru i to, že peníze budete moci využít i na řešení finančních problémů, jakými může být třeba exekuce.