Konsolidace AsisTeam

Společnost AsisTeam je sice méně známým poskytovatelem nebankovních úvěrů, což ale nezanesená, že by nemohla přijít s poměrně zajímavou nabídkou svých služeb a produktů. Jednou z možností je dnes takzvaná konsolidace AsisTeam. Podíváme-li se nejprve na obecnou charakteristiku, je určitě nutné říci, že se jedná o možnost sloučit si několik půjček do jedné. Z nich je následně vytvořený jeden celistvý úvěr, který splácíme jednou jedinou splátkou.

Jaké typy půjček nám konsolidace AsisTeam umožní sloučit?

Podívejme se nejprve na to, jaké typy úvěrů vlastně můžeme slučovat. Možností je v daném ohledu hned několik a je jenom na nás samotných, pro jaké se rozhodneme. Můžeme tak do jednoho spojit jak klasické účelové nebo neúčelové úvěry, tak to mohou být také kreditní karty, nebo kontokorenty. Může jít také o hypotéky. Vše od bank, ale také nebankovních společnosti. Maximální velikost všech úvěrů, které nám konsolidace AsisTeam umožní spojit, může být až 300 000 korun českých.

Možnost nadefinovat si vlastní parametry

Pokud je jedna hlavní výhoda, kterou nám může konsolidace AsisTeam přinést, je to rozhodně možnost spojená s tím, že si lze jednoduše nastavit celkové parametry samotného úvěru. Tím je myšleno například to, že lze využít splátek až na dobu dvaceti let, stejně jako je možné při ručení o úvěr využít nemovitosti. Dále je možné nastavit si i vlastní splátku.

Proč konsolidovat?

V první řadě je to právě snížení úrokové sazby, která začíná na poměrně příznivé hodnotě, která je 12.99 procenta, což je v nebankovním segmentu poměrně dobrá nabídka. Dále nám však konsolidace AsisTeam může přinést i několik dalších výhod, na které bychom neměli zapomínat. Patří sem třeba i možnost toho, že:

  • Vše vyřídíme bez poplatků a rychle
  • Snížíme si naši měsíční splátku
  • Získáme lepší přehled o našich půjčkách

Výhodou této konsolidace je ale i to, že si můžeme požádat také o peníze navíc, které tak získáme k našemu sloučenému úvěru. Využity mohou být následně na cokoliv.