Přefinancování půjček ČSOB

Půjčky dnes využívá velké množství lidí. Vzhledem k tomu, že mohou být více nebo méně výhodné, je určitě třeba hledět na to, abychom měli vždy ten nejnižší úrok. Toho lze docílit jak ve chvíli, kdy si půjčku bereme, tak i později. Dokáže to umožnit takzvané přefinancování půjček ČSOB. Tedy možnost, kdy si naše půjčky převedeme k této konkrétní bance. To může mít hned několik výhod, konkrétně potom:

  • Snížení měsíčních splátek
  • Absence poplatků za sjednání a vedení
  • Možnost odkladu půjček

Jaké úvěry dokáže přefinancování půjček ČSOB sloučit?

Podívejme se také na to, jaké konkrétní úvěry vlastně můžeme tímto způsobem slučovat. Je jich hned několik. Jako první je to určitě klasická půjčka, a to ať už jde o úvěr účelový, nebo neúčelový. Stejně tak není problémem ani to, pokud se rozhodneme sloučit si naše dluhy na kreditních kartách. I ty jsou úvěrovým produktem. Třetí možností jsou povolená přečerpání účtu, která jsou označována jako kontokorent. I ten nám přefinancování půjček ČSOB může zvýhodnit.

Jak refinancování proběhne?

Důležitým faktem v rámci celého procesu je také to, že jde o postup poměrně jednoduchý a dá se zvládnout rychle, bez zbytečné administrativy. Stačí doložit všechny smlouvy a další dokumenty. Následně dojde k uhrazení všech závazků bankou jako takovou a následné vytvoření jednotného úvěrového produktu, který u ní budeme snadno splácet. A to s ohledem na výše uvedené výhody. Takto převést lze samozřejmě jak jednu jedinou půjčku, tak i několik úvěrů.

Získat lze i peníze navíc

Zapomínat bychom neměli na pozitivum spojené s tím, že můžeme získat také peníze navíc. Pokud se pro přefinancování půjček ČSOB rozhodneme, můžeme vcelku jednoduše využít toho, že si vezmeme i další půjčku. Jejím specifikem je hlavně to, že se jedná o půjčku neúčelovou a tak ji můžeme využít na cokoliv, dle našeho vlastního uvážení.