Presto půjčka

I když napoprvé nám může znít název Presto půjčka jako úvěr, který je k dispozici u nebankovních společností, není tomu tak. Je tomu právě naopak. Tento úvěrový produkt je bankovní, a nabízí ho poměrně známá instituce. Konkrétně UniCredit bank. Pokud se společně podíváme na několik základních výhod, patří mezi ně třeba:

  • Možnost vyřízení během jedné návštěvy
  • Možnost odkládání splátek
  • Možnost bezplatného předčasného splacení

Jaké má Presto půjčka konkrétní parametry?

Pokud nad danou půjčkou také uvažujete, je určitě dobré vědět a znát konkrétní parametry daného úvěru. Banka nám dokáže jako minimum půjčit 30 000 Kč, přičemž maximální suma, kterou Presto půjčka nabídne, činí až 1 000 000 korun českých. Zde už je třeba spolužadatel. Bez něho však může dostat sumu až 250 000 korun českých.

Samozřejmostí jsou i poměrně příznivé úrokové sazby, které se odvíjejí od několika parametrů. Konkrétně však můžeme říci, že je Presto půjčka drží pod 10 procenty. K dispozici je také doplněk v podobě pojištění schopnosti splácet, a to v několika variantách.

Peníze přímo na náš účet

Presto půjčka je bezhotovostní půjčkou, což dokládá fakt, že je vám zaslána přímo na váš bankovní účet. Jakmile jsou peníze připsány, je možné je také ihned čerpat. A to na cokoliv, jelikož se jedná o úvěr neúčelový. K využití je připravený ihned, co dorazí na váš konkrétní bankovní účet. Zde určitě potěší i rychlost, jelikož požadovaná a schválená částka může být odeslána ihned po podpisu samotné smlouvy.

Sjednat daný úvěr lze výhradně na pobočce, přičemž samozřejmě není problém domluvit si zde schůzku telefonicky, nebo online. Zde také dojde k samotnému podpisu smlouvy, ale i k předání základních dokumentů. Mezi to základní, co od vás bude UniCredit bank požadovat, je samozřejmě informace o vašem konkrétním příjmu. Bez něho zkrátka není možné daný úvěr nikomu poskytnout.