Hypotéka Sberbank CZ

Není to jenom domovské Rusko, kde se tato banka stává poměrně dominantním poskytovatelem jak bankovních, tak i úvěrových služeb. Jednou z těch hlavních je rozhodně hypotéky Sberbank CZ, které může být spojena hned se třemi hlavními možnostmi. O jaké se jedná? Jsou to konkrétně tyto tři:

  • Hypotéka na bydlení
  • Refinancování hypotéky
  • Hypotéka na cokoliv

Ať už jsme klienti banky, nebo máme náš účet jinde, může být hypotéka Sberbank CZ dostupná poměrně jednoduše. Mezi hlavní pozitiva patří třeba možnost financování až 100 procent hodnoty nemovitosti, stejně jako možnost dosáhnout na atraktivní úrokovou sazbu.

Jaké parametry hypotéka Sberbank CZ má?

Podívejme se také na základní parametry tohoto úvěrového produktu. I ty jsou poměrně zajímavé. V první řadě potěší, že samotné zpracování úvěru, jeho poskytnutí, ale i vedení je zcela zdarma. Stejně tak je zdarma také možnost mimořádné splátky ve výši až deseti procent. Dále je možné využít splatnost ve výši až třiceti let, stejně jako je možné i to, aby hypotéka Sberbank CZ poskytla v budoucnu doplňkový úvěr ve výši až 500 000 korun českých. Ten je určený výhradně k možnosti nakoupení třeba zařízení a dalšího vybavení bytu.

Mezi důležité parametry patří i informace spojená s tím, kolik peněz nám může hypotéka Sberbank CZ nabídnout. Ona maximální částka, o kterou lze požádat, je celých 20 000 000 korun českých. Jak jsme zmínili, přesně tolik může stát i samotná nemovitost.

Jistoty i v nejisté době

Na co nesmíme zapomínat, to je také fakt, že hypotéka Sberbank CZ nabídne hned několik jistot. Mezi ty patří třeba možnost přerušení našich splátek. To se týká situace, kdy jsme nemocní a tak nemáme dostatečný příjem. Stejně tak se daná výhoda týká také situace, kdy ztratíme zaměstnání. I v tomto směru tedy banka vychází svým klientům vstříc. Což je určitě pro řadu z nás velmi lákavé.