Dřevo

Hledáte precizní obrábění dřeva? Obraťte se na profesionály

Dřevo je široce používaným materiálem, který je ceněn pro svou všestrannost a poddajnost. Umožňuje rozsáhlé spektrum využití a zpracování a je oblíbeným materiálem nejen ve stavebnictví, ale také v umění či designu. Soustružení či obrábění dřeva je proto žádoucí technikou, která však vyžaduje nejen využití speciálních nástrojů, ale také precizní obsluhu. Potřebujete tyto služby? Obraťte se na skutečné profesionály.

Soustružení na zakázku

Pokud požadujete zakázkovou výrobu, využijte možnost soustružení dřeva na specializovaných soustružnických strojích. Výhodou je, že si můžete nechat zpracovat širokou škálu dřevných materiálů, kdy je možné nejen dodat vlastní dřevo, ale také využít dostoupaných skladových zásob. Problém nejsou ani složité tvary, vzory či designy, naopak výsledkem je vždy kvalitní a vysoce přesný produkt.

Kvalitní stroj je polovinou úspěchu

CNC obrábění dřeva je možné díky vysoce modernímu pětiosému CNC stroji CNC 5–AXIES. Tento nástroj je stále oblíbenější nejen mezi architekty, ale třeba i umělci. Ze dřeva se dá vytvářet skutečně složité výrobky a provádět frézování dřeva podle různorodých požadavků zákazníků. Není už nutné kombinovat různé metody obrábění. Díky tomuto nástroji je možné vyrobit takřka jakýkoliv tvar, a to s maximální precizností a krátkém čase. Dřevo si navíc můžete nechat zpracovat i v povrchovou úpravou dle vaší volby – broušením apod. Vždy záleží na tom, co potřebujete a jakého výsledku chcete dosáhnout.

Nebojte se získat nezávaznou poptávku

Ať už hledáte firmu, která vám vyrobí originální kus nábytku do domácnosti, nebo jste designér či architekt hledající partnera pro své různorodé projekty, nebojte se oslovit Stolařství Šimčak se svými představami a požadavky. Společným jmenovatelem spolupráce je práce se dřevem a zkušený tým vám poradí, jak nejlépe postupovat, abyste i vy mohli být s výsledkem spokojeni. Nebojí se žádných výzev, a proto je neváhejte oslovit se svými nápady, které vám rádi pomohou přetvořit do reality.

Zdroj náhledového obrázku: Pexels

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *