Hello Bank – co vše nabízí a jaké jsou její výhody?

Nudí vás staré a okoukané bankovní ústavy, které se tváří, jako kdyby měly v naší zemi monopol na finanční služby? Pokud vás víc než konzervativní instituce lákají moderní a flexibilnější alternativy, neměli byste přehlédnout nabídku společnosti Hello Bank.

Co je Hello Bank?

Tato bankovní instituce vznikla teprve v roce 2015 a jedná se o pobočku francouzské banky BNP Paribas. Ačkoli je Hello Bank relativní novinkou, má přímou návaznost na u nás velmi dobře známou společnost Cetelem, která už od roku 1996 patřila k nejvýznamnějším tuzemským poskytovatelům půjček.

Ačkoli došlo k značné transformaci, Hello Bank se i nadále věnuje především spotřebitelskému financování, poskytování úvěrů a hypoték. Otevřít si u ní však můžete taky běžný nebo spořicí účet. A to za velmi zajímavých podmínek.

Účet bez poplatků 

Běžný účet u Hello Bank přináší všechny výhody, které lidé od moderního konta požadují. Základem je omezení absurdních poplatků. U Hello Bank za základní služby nic neplatíte. Něco takového by už ale dnes mělo být spíš standardem než výjimkou. Přesto tomu tak bohužel vždy není. Bezplatné transakce ale nejsou jediným lákadlem konta u Hello Bank. Velice zajímavá je především úroková sazba. Ta se dokonce týká nejen spořicího, ale i běžného účtu. Na současné poměry je víc než příznivá. Konkrétně budou vaše vklady úročeny 0,6 procenty ročně. Potěší ale i tři bezplatné výběry v bankomatu měsíčně.

Kromě toho určitě oceníte možnost velice snadného a rychlého založení online. Zejména pokud jste zaneprázdnění a nechce se vám běhat po pobočkách. Samozřejmostí je moderní internetové bankovnictví, které vám umožní ovládat vaše účty přes počítač a mobilní zařízení. Společně s účtem získáváte debetní platebnu kartu a jako alternativu speciální platební nálepku. Ta funguje stejně jako bezkontaktní karta, akorát si ji můžete nalepit například na zadní stranu telefonu.

Úvěry a půjčky 

Co se týče zmíněných účtů, má Hello Bank co nabídnout. Hlavní těžiště zájmu a konkurenční výhody této společnosti spočívají v úvěrových produktech. Velmi atraktivní možností je Hello Bank půjčka. S tímto neúčelovým spotřebitelským úvěrem si můžete přijít na 20 000 až 1 000 000 Kč se splatností od 6 do 48 měsíců.

Tato půjčka je bez poplatků s ročním úrokem 4,7 % a peníze mohou být připsány na účtu do 24 hodin od vyřízení. Další výhodný úvěr můžete získat účelově na pořízení vozidla. Ať už ojetého, nebo nového.

Produkty a příležitosti na dosah

Tím však nabídka produktů nekončí. U Hello Bank si vyřídíte také konsolidaci. Pokud máte více otevřených půjček, dokážete tímto způsobem všechny sloučit do jednoho a v celé řadě případů výhodnějšího úvěru. Samozřejmostí je možnost získání kreditní karty.

Hello Bank je důkazem, že banka dokáže být lidská a příkladně jednoduchá. Přemýšlíte-li nad změnou, dává smysl jí věnovat pozornost už jen kvůli možnosti vše vyřídit z pohodlí domova.