FineMoney půjčka

Je jenom málo lidí, kteří by si alespoň jednou za svůj život nevzali půjčku. V tomto směru mají na výběr jak z bank, tak i z nebankovních společností. V daném směru je jednou z možností i FineMoney půjčka. Ta kromě klasického úvěru nabídne ale i tři další možnosti, a to konkrétně:

  • Konsolidaci úvěrů
  • Úvěr na rekonstrukci
  • Podnikatelský úvěr

Dané varianty jsou poměrně jasně specifikované, ale co většinu klientů zajímá nejvíce, to je FineMoney půjčka na cokoliv. Pojďme se podívat na její charakteristiku.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Nároky na každého žadatele jsou skutečně minimální, jelikož to hlavní, co je nutné doložit, je samotná nemovitost, se kterou souvisí její hodnota a také již sepsané zástavní právo ve prospěch společnosti Fine Money. Čeho se naopak není třeba bát, to jsou bankovní a nebankovní registry, jelikož do nich nahlíženo není. Samozřejmými podmínkami je také plnoletost, nebo platné doklady totožnosti.

Jakmile jsou tyto podmínky splněny, je FineMoney půjčka s velkou jistotou vaše. Navíc částky, které si lze půjčit, se pohybují v rozmezí od 50 000 do 5 000 000 Kč. Jistotou je, že není třeba dokládat jejich účel. Konkrétní suma se poté odvíjí hlavně od hodnoty vaší nemovitosti a také od termínu zvoleného splácení. V rámci toho nabídne FineMoney půjčka rozmezí od jednoho do dvaceti let.

Čím vším lze ručit?

Mluvíme-li o nemovitosti, máme na mysli samozřejmě širokou škálu možností, které začínají klasickými byty a domy, ale končí třeba pozemky, nebo rekreačními či průmyslovými objekty. Navíc FineMoney půjčka nutně nevyžaduje, abychom byli přímými majiteli právě my, jelikož je možné, aby ono zástavní právo sepsal kdokoliv z našich blízkých, komu nemovitost reálně patří. Následně už není problémem vyplnit krátkou a samozřejmě internetovou žádost na stránkách tohoto poskytovatele.

Comments are closed.