mKonto – bankovní účet zdarma

Už dávno neplatí, že by tuzemský bankovní trh ovládaly pouze velké banky, jejichž služby byly vždy spojeny s vysokými poplatky. Dnes se na náš trh dostávají menší banky, které samozřejmě vycházejí vstříc klientům a jejich požadavkům. A jednou z takových možností je i mKonto – bankovní účet zdarma. Jak už vyplývá ze samotného názvu, stojí za tímto účtem mBank, která by se dala zařadit mezi první z menších bank, které se na našem trhu objevily.

Co patří mezi klíčové výhody?

Není to jenom vedení daného účtu zcela zdarma, ale jsou to i další výhody, které jsou s kontem spojené – samozřejmě bez nutnosti toho, splnit určité, bankou dané podmínky. Abychom byli konkrétní, je třeba si je zmínit. Jedná se o:

  • Možnost až třech bezplatných měsíčních výběrů z jakéhokoliv bankomatu
  • Bezplatné příchozí i odchozí platby, inkasa, nebo trvalé příkazy v rámci ČR
  • Bezplatné elektronické měsíční výpisy
  • Platební styk v rámci mBank je uskutečňován ihned

Zřízení z domova, i na pobočce

Velkou výhodou, se kterou mKonto – bankovní účet zdarma také přichází, je jeho samotné zřízení., Nejenom, že je logicky bezplatné, ale je také pohodlné. Klasickou možností je jeho zřízení na pobočce. Pokud ale nechcete podstupovat cestu na tu nejbližší, je možné zřídit konto online a následně už jenom počkat, až vám bude smlouva doručena kurýrem na vaši adresu. A po vašem podpisu bude daný účet zřízený.

Účet vždy pod kontrolou

Že je mKonto opravdu inovativní možností dokazuje i to, že máte neustálý přehled o tom, co se na vašem účtu děje. Samozřejmostí je snadné ovládání pomocí internetového bankovnictví, ale třeba i SMS nebo emailové notifikace o každém pohybu. Navíc můžete účet sdílet i s rodinným příslušníkem, díky čemuž snadno založíte třeba i účet rodinný, který je ideální volbou pro všechny manžele, nebo partnery, žijící ve společném domě či bytě.