eCredit půjčka

Nebankovní společnosti jsou v současné době stále vyhledávanější možností, jak se dostat k požadovaným penězům. A rozhodně se není čemu divit, jelikož nabízejí velmi vstřícný přístup, rychlé jednání, ale také benevolentní proces žádosti. Všechny tyto podmínky splňuje i eCredit půjčka, která je ideální volbou pro každého, kdo si chce půjčit sumu v rozmezí 10 – 70 000 korun českých. Tedy pokud žadatelé zvolí klasickou půjčku. U půjčky ručené nemovitostí se lze dostat i na sumy vyšší, a to konkrétně až na částku 100 000 – 3 000 000 Kč.

Klasická půjčka

Začneme li klasickou půjčkou a její charakteristikou, tak u ní je možnost požádat si online, a to bez nutnosti návštěvy pobočky. Mezi hlavní parametry, které tato eCredit půjčka má, patří splatnost v rozmezí 3 – 60 měsíců, nebo velmi rychlé vyřízení žádosti. Prvním krokem je její posouzení, které je hotové již po 10 minutách od odeslání online formuláře. Pokud je toto posouzení kladné, stačí pouhých 24 hodin k tomu, aby mohly být zaslány peníze. A to bez nutnosti nahlížení do registru, jelikož rozhoduje výhradně váš příjem.

Půjčka ručená nemovitostí

Druhá možnost, a to půjčka ručená nemovitostí je určená všem, kteří hledají skutečnou rychlost a jednoduchost, i bez nutnosti dokládání příjmu. I zde je prvním krokem online žádost a její odeslání, a následné individuální posouzení. Konkrétní schválená částka se odvíjí od hodnoty samotné nemovitosti, kterou může být nejenom byt či dům, ale třeba také pozemek, nebo jakékoliv rekreační, nebo i průmyslový objekt.

Půjčka ručená autem

Abychom byly skutečně konkrétní, nabídne eCredit půjčka i možnost půjčit si s možností ručit vlastním automobilem. V takovém případě jsou podmínky podobné jako u půjčky ručené nemovitostí. Těmi podmínkami jsou konkrétně

  • Věk nad 18 let
  • Státní příslušnost ČR
  • Vlastnictví bankovního účtu
  • Vlastnictví automobilu, který není zatížen leasingem a dalšími splátkami