Nezávislý srovnávač finančních produktů CoolPůjčky.cz

V době, kdy nebyl rozšířený internet a půjčky poskytovaly převážně banky, nebyl zdaleka takový výběr a navíc bylo mnohem složitější porovnat si jednotlivé nabídky. V dnešní době si už ale můžeme vybrat z desítek a desítek úvěrových produktů, které nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Kromě nich ale půjčky inzerují i samostatné fyzické osoby, u nichž je ale vysoké riziko, že se může jednat o podvod. Pokud chcete takovému riziku předejít a zároveň nechcete za svůj úvěr platit zbytečně vysoké úroky, pomůže Vám nový nezávislý srovnávač finančních produktů CoolPůjčky.cz.

Tyto stránky nabízejí nezávislé a kvalitní recenze na více než 60 různých bankovních a nebankovních poskytovatelů a umožňují také přehledné srovnání podle řady kritérií. Pokud tedy hledáte např. nebankovní půjčky ihned, CoolPůjčky.cz Vám umožní srovnání jednotlivých nabídek a díky tomu Vám bude hned jasné, která půjčka je pro Vás vhodná a která ne. Nebankovní půjčky si tu můžete snadno porovnat např. podle jejich výše, úrokové sazby nebo doby splatnosti.

pen_zelarge-490x300

Jednou z těch nejlépe hodnocených je nebankovní Click Credit půjčka . Ta vychází na základě hodnocení nezávislých srovnávačů půjček jako mimořádně výhodná a je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují jen malou sumu peněz na krátké období. Půjčka od společnosti Click Credit je levná, rychlá a snadno dostupná a pokud Vám stačí půjčka do 4 999 Kč, určitě byste tuto nabídku měli zvážit.

Další často vyhledávanou nabídkou je v poslední době Zaplo půjčka. I v tomto případě se jedná o krátkodobou nebankovní půjčku, kterou si můžete vzít maximálně na dobu 30 dní. Její velkou výhodou je ale možnost první půjčky zdarma – pokud peníze vrátíte včas, opravdu nezaplatíte ani korunu navíc. Více informací o Zaplo půjčce najdete i na nezávislém srovnávači úvěrů CoolPůjčky.cz, kde si můžete přečíst její recenzi, tabulku splátek, zkušenosti klientů a další informace.

Srovnávače finančních produktů jsou vynikajícím pomocníkem především pro ty, kteří se ve světě půjček moc neorientují a potřebují poradit, která nabídka pro ně bude ta nejvýhodnější. Finanční portál CoolPůjčky.cz je v současné době jedním z nejlepších ve své kategorii a nabízí veškeré potřebné informace v moderní a přehledné grafické podobě. Kromě klasických úvěrů jsou na něm i recenze na konsolidace (sloučení) půjček, profily jednotlivých firem a články, věnující se různým typům půjček. Pokud si navíc některou z půjček vyberete, nemusíte hledat její web, ale žádost si můžete podat přímo z recenze na CoolPůjčky.cz.