ClickCredit

Půjček je na našem trhu na několik desítek. Poskytují je banky, ale stejně tak i nebankovní společnosti, nebo i soukromí investoři. Možností, jaká na našem trhu existuje, jsou ale i mikropůjčky,které reprezentuje firma ClickCredit. Ta však z tohoto segmentu mírně vybočuje, a to především svou úrokovou sazbou, která patří na našem trhu mezi jednu z nejmenších. Abychom byli konkrétní, tak ClickCredit v tomto směru vyžaduje pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícikorunu, a to až na dobu 30 dní.

Kolik si lze půjčit a na jak dlouho?

Co samozřejmě zájemce o půjčku zajímá nejvíce, to jsou částky, na které lze dosáhnout. V tomto směru je možné získat jak 1 000 Kč, tak i 4 999 korun českých. Samozřejmě s jistotou vybrat si jakoukoliv sumu v tomto rozmezí. Dalším pozitivem je i délka splatnosti, která činí rovných 30 dní. Nemusí být však nutně konečná, jelikož ClickCredit umožňuje i prodloužení půjčky, a to opět o dalších 30 dní. V tomto směru je třeba počítat s poplatkem, který je 30 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Vyřízení z pohodlí domova

Pozitivem je určitě také fakt, že ClickCredit nabídne velmi rychlé vyřízení, z pohodlí domova. A to proto, že není třeba jakéhokoliv papírování, ani není třeba osobních schůzek, nebo návštěv. Vše tedy probíhá kompletně online. I díky tomu lze dosáhnout excelentní rychlosti při samotném schválení. Pokud bychom měli být konkrétní, tak schválení je hotové do jedné jediné minuty a peníze jsou odeslány do 60 minut. A díky tomu, že ClickCredit vlastní několik různých účtů, mohou být i okamžitě připsány, jelikož vždy zasílá z té banky, jakou máte i vy sami.

Co je třeba splnit?

Ani v tomto směru se určitě není třeba jakkoliv znepokojovat, a to proto, že podmínky jsou více než jednoduché. Patří mezi ně pouze:

  • Minimální věk 18 let
  • Platný doklad totožnosti
  • Trvalý pobyt na území ČR