společnost

Začít podnikat za pár dní? Nemusí to být vůbec problém

Chcete-li podnikat, bude obvykle nutné založit si společnost. To je možno udělat v zásadě dvěma možnými způsoby. Můžete si vše zařídit sami a oběhat si všechny úřady, pojišťovat informace a doufat, že to klapne napoprvé, ale máte i snadnější a rychlejší možnost – koupit si „hotovou“ společnost.

Podnikejte snadno a rychle

Na českém trhu se pohybuje mnoho firem, které takové služby nabízí. Koupě s.r.o. se tak může stát záležitostí, kterou vyřešíte doslova během pár dní. Kromě klasického s.r.o. takto můžete pořídit také akciovou společnost nebo evropskou společnost.

Ready-made společnost je v podstatě hotová firma, která splňuje všechny náležitosti vyžadované zákonem a je připravena k tomu, aby se s ní hned začalo podnikat. Klíčové je, aby neměla žádné pohledávky ani závazky a měla by mít také zcela splacený základní kapitál.

Šetřete čas i nervy

Jednou z největších výhod je především to, že ušetříte neuvěřitelné množství času, ale také stresu a nervů. Máte totiž již připraveny veškeré dokumenty a formuláře, takže vám, jako začínajícímu podnikateli, zcela odpadají starosti s obíháním úřadů a zjišťováním si potřebných informací. Svou energii je možno lépe koncertovat na to, jak skvěle a rychle rozběhnout svůj byznys a začít vydělávat.

Mít náskok je zásadní

Platí totiž, že začít podnikat není v Česku zrovna snadné. Podle statistik musí takový začínající podnikatel absolvovat až osm různých procedur, které v ideálním případě trvají patnáct dní, ale mnohdy ještě mnohem déle. S ready-made společností můžete tento proces zkrátit skutečně jen na pár nejnutnějších dní. Takový náskok na počátku podnikání může být zejména v boji s konkurencí zcela zásadní, a proto se vyplatí jej využít na maximum. Podívejte se na web společnosti companies.cz a zjistěte, jaké máte možnosti a jak by vám tyto služby mohly pomoci podnikat efektivněji.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *