Využijte příspěvku 200 000 Kč na elektrický automobil KIA EV6. Jak ho získat?

Ačkoliv je elektromobilita poměrně nový fenomén, v blízké budoucnosti bude představovat hlavní způsob dopravy na našich silnicích. Chcete být napřed a ještě k tomu ušetřit spoustu peněz? Pak si nový elektromobil dopřejte už nyní. Jak na to?

Moderní auto s výraznou slevou

Jste soukromý podnikatel? Vlastníte firmu? Ať tak, nebo onak, v obou případech máte při koupi elektroauta nyní nárok na dotaci ve výši 200 000 Kč. Snadno si tak zajistíte osobní dopravní prostředek, případně zmodernizujete svůj vozový park.

Oblíbenou volbou je hlavně příspěvek až 200 000 Kč na Kia EV6. Bavíme se o nejnovějším typu elektromobilu, který netrpí řadou neduhů konkurenčních prostředků.

Tento SUV-crossover vás potěší baterií s kapacitou buď 58 kWh, nebo 77,4 kWh. Co se týče motorizace, dočkáte se u Kia EV6 rovnou několika různých variant – 125, 168, či 239 kW. Díky tomu si můžete dopřát jak úspornější, tak i výkonnější variantu. Vyjádřeno dojezdovou vzdáleností – 400 až 510 kilometrů.

Využijte vysoké dotace

Zmíněný automobil od výrobce KIA podporuje nejnovější technologii rychlodobíjení. Za pouhých pět minut připojení k síti získáte dojezd neuvěřitelných 100 km. Nabití z 10 % na 80 % kapacity zabere jen 18 minut. Díky tomu vás nebude nic zdržovat při náročných pracovních cestách napříč Českou republikou.

Kde si vlastně můžete prohlédnout veškeré důležité specifikace, omrknout fotografie a vybrat si auto s adekvátní výbavou? Podívejte se na webové stránky oblíbeného prodejce Auto Jeremiášova. Ihned zjistíte vše potřebné, zjistíte cenu, a dokonce si budete moci i objednat testovací jízdu. V žádném případě však nezapomeňte na fakt, že při koupi nového vozu máte nárok na „slevu“ o 200 000 Kč. Daní odborníci vám moc rádi poradí, jak ji získáte.

Kromě dotace na již zmíněný vůz můžete též využít dotace na nabíjecí stanici pro elektromobil. Jediná podmínka pro získání této dotace pro podnikatele je, že nabíjecí stanice nebude veřejně přístupná a bude sloužit pro nabíjení firemních automobilů.

Zdroj fotografií: Kia

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *