Mobilní telefon

Svěřte svůj poškozený iPhone profesionálům

Mobilní telefony značky iPhone od společnosti Apple sice patří mezi nejkvalitnější na celosvětovém trhu a jejich kazivost je minimální, ovšem i zde se může tento problém občas vyskytnout. Nemusí to být pouze vada přístroje, omylem se vám ho podaří například utopit ve vaně a problém je na světě.

Mobilní telefon
Mobilní telefon

Pozáruční servis zachrání váš přístroj

V tomto momentu přichází na řadu autorizovaný servis, který musíte oslovit a požádat ho o pomoc. Nezaměřují se pouze na iPhony, ale i na iPad a Mac, ale dělají i pozáruční Apple servis komplexně. Dokážou spravit poškozený displej, vyměnit baterii, poškozená tlačítka, nefunkční kameru, ale hlavně si poradí i se softwarovými chybami a zachrání vaše data z daného příslušenství.

Výhody specializovaných servisů

U specializovaných společností je vaše poškozené zařízení ve správných rukou a chovají se k němu jako k vlastnímu. Profesionálně školení zaměstnanci si dobře uvědomují, jak jsou v dnešní době pro vás tyto zařízení důležité. A umí toho ještě víc. Pro vaši spokojenost si vaše zařízení vyzvednou přímo u vás doma, opraví ho v jejich servise v co možná nejkratším čase a následně vám ho opět přivezou až před váš práh. A vše jen proto, že si svých zákazníků cení a snaží se jim usnadnit život.

Doplňkový prodej příslušenství zaručen

Někdy se vám však nemusí pokazit samotný přístroj, ale příslušenství k němu. I zde vám pomůže specializovaný servis. Mají širokou nabídku. Například koupit nabíječku na iPhone u nich není žádný problém. Mezi zajímavé doplňkové zboží bychom mohli ještě zařadit třeba IQ a powerbanky, které jsou ideálním společníkem na dlouhých cestách, aby se vaše spojení se světem nevybilo.

Profesionální pozáruční servis Apple produktů si domluvte z pohodlí domova přes e-mail nebo telefon a už jen počkejte, až si pro vašeho rozbitého miláčka přijedou. Zaručí také na každý servis i náhradní díly záruku 2 roky.

Zdroj obrázka:
Georgejmclittle / Shutterstock.com