Povinné ručení Allianz

Allianz je členem obrovského koncernu, jehož klienty je před 80 milionů lidí v 70 zemích světa. V České republice působí od roku 1993 a jsou třetí největší pojišťovnou na trhu. Co se týká povinného ručení, chrání asi 700.000 českých řidičů a může se pochlubit povinným ručením s největším počtem výhod. Povinné ručení od Allianz chrání klienty před neočekávanými výdaji, když způsobí jiné osobě újmu na zdraví nebo majetku. Proto se snaží vycházet klientům vstříc s přizpůsobovat svou nabídku jejich požadavkům. Jedním z takových kroků je garance fixace ceny povinného ručení na tři roky a slevu v případě sjednání smlouvy na dobu určitou ve stejné délce. Povinné ručení je možné sjednat buď online s možností online platby přes platební bránu nebo, pokud si ještě nejste jisti detaily, osobně na pobočce. Tady na vás dobou čekat profesionální poradci, kteří se vám budou plně věnovat.

Co Allianz nabízí?

Varianty a rozsah pojištění

Na výběr je ze tří variant povinného ručení (Normal, Optimal, Exkluziv) v rozsahu od 35 milionů Kč do 150 milionů Kč. Vždy je zde v ceně základní asistence, úrazové pojištění dětí ve vozidle, povinné ručení k přípojnému vozidlu v rozmezí od 750 kg do 2.500 kg, povinné ručení pro motocykl do 50 ccm a právní poradenství.

Připojištění

Dále jsou možná i další připojištění, z nichž některá jsou přímo součástí povinného ručení, nebo se dají dokoupit samostatně. Varianta Optimal nabízí mimo výše zmíněného ještě připojištění živlu, poškození zaparkovaného vozidla zvířetem a garanci mobility, varianta Exkluziv obsahuje i připojištění střetu vozidla se zvířetem, náhradní vozidlo po dobu 5 dnů, přímou likvidaci a první škodu bez vlivu na bonus.

Právní pomoc

Velmi účelná je určitě nabízená právní pomoc a případě škodní události a již zmíněná přímá likvidace, která se vztahuje na případy, že vaše vozidlo někdo cizí poškodí. Vše vyřídí Allianz a vy nemusíte čekat, až událost vyřídí cizí pojišťovna. Allianz má též plně funkční webové stránky a infolinku, kde se o detailech můžete informovat.