Lidé v lavicích

Rekvalifikace vám otevře širokou bránu nových pracovních možností

Existuje mnoho důvodů, proč je potřeba občas v životě změnit práci nebo pracovní zaměření. Do této situace se často dostávají ženy po mateřské dovolené, které nemohou z různých důvodů vykonávat bývalou práci, ale třeba také lidí, jejichž odvětví bylo postiženo pandemií nebo ekonomickou situací. Změna kariéry ale nemusí být nic složitého – pomohou rekvalifikační kurzy, které vás na nové zaměstnání perfektně připraví.

Kvalifikujte se na personalistu

Tento druh práce bude potřeba vždy. Možná jste to nikdy nedělali a ani moc netušíte, co to vše zahrnuje, ale to rozhodně není překážkou. Kurz personalistiky online vás provede vším, co je pro tuto činnost nezbytné a skvělý je také pro úplné začátečníky. Jestliže vám nevadí spousta čísel a statistik a máte rádi kontakt s lidmi, pak je tento kurz vaší vstupní branou k nové kariéře. O personalisty je v současné době velký zájem, takže se nemusíte bát, že byste po ukončení kurzu neměli pracovní nabídky.

Co všechno se naučíte?

Činnost personalisty je velmi obsáhlá a zahrnuje spoustu oblastí. Kurz však zvládnete absolvovat během pár týdnů a během této doby si zvládnete osvojit veškerou základní problematiku. Výuka probíhá samozřejmě formou teoretického výkladu, ale součástí je také řada praktických aktivit a cvičení, které vám pomohou si činnosti osahat a vidět, jak skutečně fungují. Zjistíte například, jak vytvářet a analyzovat pracovní místa, dále také poznáte, jak funguje nábor nových zaměstnanců, jejich řízení a řada administrativy s tím spojená. Na závěr můžete získat osvědčení dle národní kvalifikace, které vás opravňuje k výkonu této činnosti a svědčí o vaší profesní způsobilosti.

Pro koho je rekvalifikace vhodná?

Zúčastnit se takového kurzu může prakticky kdokoliv, kdo chce změnit práci, naučit se něco nového, nebo jen hledá uplatnění mimo svůj dosavadní obor. Pokud to zní jako něco, co byste chtěli vyzkoušet, nebojte se dát šanci kurzům od Orange Academy.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *